Napište mi

Chceš se na něco zeptat ?

15. září 2013 v 13:39 | Snapeova
Ahoj, Dnes přidávám tento článek, pod který mi do komentářů můžete napsat, když vás cokoliv bude zajímat. Na vše se vám budu snažit odpovědět. Pro přehlednost, aby jste odpoveď nepřehlédli, budu pravděpodobně ve většině případů odpovídat do článků a stejně tak, když si budete přát nějakou povídku, tak jsem většinou zvyklá to ještě porvrdit v celém článku, čímž se i jiní lidé dozví o tom, co se zde objeví za povídku, kterou si někdo přál. Jinak pokud budete chtít, nemusíte psát do komentářů, ale v menu máte možnost napsat mi do zprávy autorovi a pak samozřejmě můžete napsat i do zprávy na facebookových stránkách. Tam se také většinou objevuji každý den, takže jestli vás pálí nějaká otázka, nebo je něco, co mi jen chcete sdělit, klidně pište ;)

Chceš povídku nebo Drabble na přání?

14. září 2013 v 20:49 | Snapeova
Pokud si ode mě budete přát drabble napište mi do komentářů, že si přejete právě drabble a pak vámi vybraná tři slova (může jich být i víc), nejlépe z HP světa, ale mohou být i z mudlovského. Je tu i možnost napsání originálního drabble, kde by nebyl nikdo z Harryho Pottera či odjinud, stačí napsat a já vám vaše přání splním.
Pokud by jste si ode mě přáli něco víc, tedy krátkou povídku (cca 1-4 strany, dle toho, jak to vyjde a jak budete nároční :) ), tak i tato možnost tu je a více než vítaná. Můžete mít vlastně jakékoliv požadavky. Můžete mi napsat, jaké chcete, aby tam byly postavy, v jakém období by se to mělo odehrávat, či jaká místa nebo události by se tam měli vyskytnout. Přejte si, co vás napadne, jen, prosím, tak, aby z toho nemusela vzniknout slátanina. :D Ovšem pokud by jste chtěli, aby daná povídka byla parodie, tak jsem otevřena i tomuto, stejně tak, jako originální tvorbě. :D Prostě, ať už si přejete cokoliv, pěkně mi to napiště pod tento článek do komentářů. Pokud by vás napadlo i něco, co jsem tu nezmínila, stačí se zeptat. Už se strašně těším na vaše přání a doufám, že se mi to tu časem zaplní a vy budete spokojení s tím, co pro vás napíšu. :)
Snapeova
 
 

Reklama