Krátké povídky (Harry Potter)

Cukrovku na Pottera!

24. prosince 2015 v 7:09 | Snapeova
Samozřejmě jsem si pro vás připravila vánoční dárek v podobě krátké povídky. Tentokrát je trochu netradiční. Doufala jsem, že bude vtipná, ale možná bude spíš jen úsměvná. Pro někoho možná ani to ne. Každému se líbí něco jiného, tak jsem zvědavá, jak se to bude líbit vám. Pište do komentářů vaše názory, co se vám líbilo a co ne, jsem opravdu zvědavá a doufám, že vám povídkou udělám aspoň malou radost. Užívejte vánočních svátků.
Vaše Snapeova ♥
***

Doučování Němčiny

5. července 2015 v 8:29 | Snapeova
Dnes pro vás mám povídku na pár Draco/Harry, kterou si přála Cincina. Povídku myslím mohou číst i ti, co nejsou příliš zapálení do slashe. Nejsou tam nějaké erotické scény. Mně osobně se tahle povídka líbí a myslím, že by se mohla líbit i vám a třeba se u ní i trochu pobavíte. Já se bavila u psaní. :)

Co jsem musela splnit byla zadaná slova: Láska, Němčina, ruka, prstýnek, píseň.
Děj se odehrává nějakou dobu po válce...
***
Draco si na ministerstvu z dlouhé chvíle prohlížel nástěnku s různými nabídkami, vzkazy a inzeráty. Jeden ho zaujal. Bylo mu povědomé písmo, ale nenapadalo ho, čí mohlo být.

Hledám doučování z Němčiny od samého začátku.
Nikdy jsem se ji neučil. Nejlépe rodilý mluvčí.

Pisatel z nějakého důvodu nebyl podepsán. Většina lidí se podepisovala. Bylo tam vyznačené místo pro odpověď.

Draca ovládla zvědavost a touha vyzkoušet něco, co ještě nezkoušel. Sáhl do kapsy pro pero a do políčka pro odpověď připsal:

Tuto řeč ovládám už od dětství a několikrát jsem Německo navštívil.
Mám i mezinárodně uznávané certifikáty. Můžeme se domluvit a poznat dnes v osm v restauraci Imperial.

Podpis také schválně nedodal a doufal, že ten povědomý rukopis nepatří někomu, koho ze srdce nesnáší.
*

Výlet do mudlovského světa

20. června 2015 v 0:21 | Snapeova
Zase mi to psaní povídek na přání nevychází, jak jsem chtěla. Teď jsem ovšem napsala dvě. Akorát tu další asi zveřejním až v příštím měsíci, protože nevím, kdy se mi vrátí z korektury. A taky pracuji na jedné kratší kapitolovce na přání.

Tato krátká povídka je na přání Terezy, která chtěla, aby Lily, James, Sirius a Remus jeli na výlet do mudlovského světa se školou, v období sedmého ročníku. Vše jsem splnila, ale očekávám nyní vaše reakce, jak na vás povídka působí. Já s ní totiž nejsem zcela spokojená, i když si nejsem jistá, v čem přesně je problém.

Na konci najdete jednu úsměvnou scénu, která odkazuje na jeden rozhovor Harryho a pana Weasleyho z tajemné komnaty. Artur určitě nebyl jediný, kdo si kdy položil takovou otázku :D
***
Během běžné večeře Brumbál povstal, načež si zjednal ve Velké síni ticho a plnou pozornost žáků od všech stolů. Ředitel většinou pronášel nějaké proslovy jen na významných večeřích, proto byli všichni zaskočeni.

"Před pár dny za mnou přišla profesorka Smithová se zajímavým nápadem. Jelikož podle ní je důležité pro všechny kouzelníky vědět něco o mudlech a být připraveni na setkání s nimi, s čímž souhlasím, chtěla by všechny studenty sedmého ročníku vzít na malou exkurzi do mudlovského Londýna." Po tomto úvodu se Brumbál krátce odmlčel, mnoho studentů se na sebe dívalo s pozvednutým obočím a ozývalo se tiché šeptání.

Normální život

24. března 2015 v 10:09 | Snapeova
Řekla jsem si, že se každý měsíc pokusím uveřejnit jednu krátkou povídku na přání, abych s tím trochu hla a neuveřejňovala povídky, které si lidi přáli před rokem. Tady je povídka za březen a snad se mi bude dařit dál. S kapitolovými povídkami je to těžší. Jdou mi hrozně pomalu, protože nemám čas.

Tahle povídka je pro Irenu. Jedinné zadání byly čtyři postavy a To Harry, Ginny, Ron Hermiona. Nic zvláštního mi do hlavy nelezlo a nakonec jsem se rozhodla sepsat úplně první nápad. Není to nic moc dějového. V této povídce jde spíš o to období těsně po válce a o život a pocity těchto postav. Snad se někomu tato povídka zalíbí :)
***

Nečekaně divoká noc

12. února 2015 v 11:29 | Snapeova
Krátká povídka na přání. Úplně poslední ze starých zásob, co jsem ještě nestihla přidat. Téma femslashe s Bellatrix a Ginny mi zadala jedna má kamarádka a tak jsem se o něco pokusila i když jsem se u téhle povídky v jednu chvíli dost zasekla. Ale myslím, že nedopadla tak špatně :D Přeji příjemné čtení.
Rating 12+
***

Strašlivý omyl

10. ledna 2015 v 8:19 | Snapeova
Jedna z povídek ze starých zásob, ale naštěstí není nejstarší. Byla napsána krátce před vznikem tohoto blogu a to na přání, ale bohužel už netuším, pro koho to tehdy bylo. Myslím, že mi to zadala přímo má tehdejší spolupisatelka, ale možná také ne. Přání vztahující se k této povídce bohužel nikde nemám uložené. Každopádně to měla být povídka s Lenkou a Nevillem a dál to není podstatné. Snad vás povídka zaujme, máte v ní možnost vidět i takového "zlého" Nevilla.
***
Neville byl v komnatě nejvyšší potřeby. V té místnosti, kam mnoho studentů před ním, včetně Harryho Pottera, něco ukrylo. On tam však přišel něco najít. Stál u poličky s lektvary a bohužel žádný nebyl popsaný. Hledal něco na povzbuzení, něco co ho trochu zbaví studu a pomůže mu nevycouvat z toho, co chtěl udělat. Nakonec našel lahvičku, v níž tekutina voněla i vypadala stejně, jako lektvar, který zvládl dodat člověku odvahy k jeho činům. Předtím si o něm přečetl. Chlapec to vypil, lahvičku položil zpět a vydal se do velké síně na večeři.

První setkání

31. prosince 2014 v 6:39 | Snapeova
Tato povídka na přání je pro Alex, která si přála povídku s Remusem a Tonksovou a tak jsem si představila, jak asi mohlo vypadat jejich první setkání, což je něco, co jsme se z knih rozhodně nedozvěděli. Třeba se vám tahle představa bude líbit a možná máte úplně jinou. Budu ráda, když se k povídce vyjádříte :) Především doufám, že povídka se bude líbit její zadavatelce, která si jí přála. Větší roličku krom těchto dvou postav tu má i Sirius.
***

Zlo v patách

24. prosince 2014 v 9:19 | Snapeova
Tato povídka se stává vánočním dárkem pro vás všechny. Těžko říct, zda je to dobrá volba, protože určitě není typicky vánoční ani nelíčí velká štěstí nebo zázraky. Je to povídka sepsaná na přání pro *Vee*, která si přála trochu delší povídku s Lily a Jamesem a chtěla hororovější žánr.

Délka se mi myslím povedla. Povídka je na pět stránek, což by se dalo rozdělit i na dvě části a je to delší než většina mých krátkých povídek. Musím přiznat, že jsem měla problém s psaním této povídky, protože s hororovými věcmi nemám nejmenší zkušenosti. Horory nečtu ani nesleduju, takže si rozhodně nemyslím, že umím psát nějaké strašidelné věci. Každopádně jsem se o to pokusila. Lily a James jsou tam po celou povídku a do půlky se k nim připojili ostatní Poberti. Malou roličku má i Filch a jeho kočka :D. Děj se odehrává pár dní před vánoci a rozhodně se jich celá povídka aspoň mírně dotýká, takže z pár procent by se dala označit i jako vánoční. :D

Teď už se pusťte do čtení a opravdu doufám, že mi sdělíte vaše názory, jestli se ta povídka aspoň trochu povedla nebo jestli se vám zdá divná apod. Především doufám, že bude aspoň trochu spokojená, její zadavatelka *Vee*

A samozřejmě vám přeji veselé vánoce ;)
***

Můj alternativní konec Harryho Pottera (3/3)

19. listopadu 2014 v 23:59 | Snapeova
Omlouvám se, že vše teď nějak trvá dlouho. Konečně mám pro vás něco k počtení a je to třetí, poslední část této povídky, tak snad se vám bude líbit :)
***
Netrvalo dlouho a dorazili smrtijedi. Zdálo se, že jsou oblečeni a naladěni slavnostněji než obvykle. Měli být jen doprovod nebo ochranka v případě, že by se dvojice vězňů o něco pokusila. Vést je měli Snape a Draco. Nechápali, jak se jim to povedlo zařídit, ale snažili se to brát jako dobré znamení.

Strhli z nich těch pár hadrů, načež Draco oba počastoval trochu omluvným pohledem. Poté Snape Harryho a Malfoy Hermionu popadli za vlasy a vedli je ven, nasadili své masky nelítostných zabijáků a zdánlivě bez citu a smilování je vyvlekli na rozlehlé prostranství před Voldemortovým sídlem. Bylo tam něco jako pódium a pod ním neskutečné zástupy lidí. Dav zalapal po dechu, když ty dva nahé, špinavé a zničené lidi uviděl. Téměř nemohli uvěřit tomu, že by to mohla být pravda. Ne poté, co se už několik měsíců smiřovali s jejich smrtí, stejně jako se smrtí spousty dalších.

Můj alternativní konec Harryho Pottera (2/3)

28. října 2014 v 17:49 | Snapeova
Jak jste si už, dle minulého nadpisu mohli všimnout, tahle povídka je delší a je tedy rozdělena na tři části. Dnes tu pro vás mám tu druhou. Sice to trochu trvalo, ale doufám, že se vám další část bude líbit a navnadí vás na poslední :)
***
Po druhém měsíci ve vězení už v podstatě nepromluvili ani slovo, pokud to nebylo nutné. Oba byli naprosto zničení a Voldemort si užíval to, jaké trosky z nich dělal.

"Co se to děje? Proč tohle všechno děláte?" rozkřičel se jednoho dne Harry na Snapea poté, co ho ošetřil.
"Tam venku je vše jiné, Pottere. Víte, proč vás tehdy svlékli? Mimo jiné přeměnili nějaká těla na vaše a veřejně je vystavili. Asi už chápete, ne? Vaší smrtí všichni ztratili naději, začali dělat chyby a Pán zla je sestřeluje jako mouchy. Venku zavládla naprostá hrůza, každý, kdo s ním nesympatizuje, se v podstatě neodváží vyjít ven. Víc vám ani říkat nemusím. Chtěl bych vás odsud dostat, věřit mi můžete a nemusíte, ale bohužel jsem zatím nenašel způsob. Voldemort to tu hlídá jako ještě nikdy nic a vytvořil si za poslední dobu opravdu neskutečnou armádu," řekl jim a pak zas raději odešel, aby u nich nebyl příliš dlouho.

Oba měli ještě dlouho o čem mluvit a stále jen vymýšleli, jak se dostat z tohoto vězení a dát lidem zas naději, aby jich neumřelo ještě víc a vzchopili se. Museli však uznat, že z těch nulových informací, co mají tady dole, žádný plán nesestaví.

Můj alternativní konec Harryho Pottera (1/3)

8. října 2014 v 23:41 | Snapeova
Ahoj, pořád nějak nestíhám, věnuju se jiným věcem, chodím do práce a tak a nějak se ne a ne dostat k psaní, nebo možná stagnují nápady ohledně těch kapitolovek a nebo jsem jen líná. Nevím, budu s tím muset něco udělat. teď jedu na čtyři dny do Maďarska a zatím mám pro vás první ze tří částí jedné ze starších povídek, kterou jsem na prvním blogu psala, myslím, na základě zadání. V povídce se měli objevit dvojice Draco, Snape a Harry, Hermiona (ne jako páry). Pokud vím, chtělo se po mě, aby to bylo spíš drama a ne romantika, což se asi povedlo. Ani nevím, jak mě napadlo to, co z toho nakonec vzniklo, ale svým způsobem je to takové úplně jiné zakončení Harryho Pottera, tak třeba vás ta povídka zaujme :) Psala jsem jí už před rokem.
***

Hořko - sladká překvapení

27. června 2014 v 10:19 | Snapeova
Nyní vkládám povídku, která byla úplně první sepsanou povídkou na přání, když jsem začínala s pravidelným psaním na předešlém blogu. Moje tehdejší spolupisatelka mi tuto povídku zadala.V povídce měl Být Harry, Hermiona, Draco a Parvati. Mělo se tam objevit slovo Klofan a měla tam být scéna v prefektské koupelně. Snad jsem na nic nezapoměla. Tohle vše se mi povedlo splnit v krátké povídce, kterou si můžete přečíst níže.

A omlouvám se, za čekání na další kapitolu Pravdy, ale Kate, moje Beta má teď náročné období, stejně jako já a opravené jenom mnou bych vám to sem dala asi jen při větším čekání. Nechci riskovat, že vás tam budou dráždit nějaké chyby :)
***

Dobby radí s láskou

8. května 2014 v 12:59 | Snapeova
Ahoj, tak mám za sebou didaktické testy a slohy a zdá se, že už mám jistou práci. Mám teď hodně náročné, ale zdá se, že i docela dobré období. Povedlo se mi dokončit další krátkou povídku na přání, tentokrát pro Scrat s Nevillem, Lenkou a Dobbym. Povídka měla být nejlépe i humorná, což nevím, zda se mi povedlo :D Tohle můžete zhodnotit jen vy, čtenáři. Doufám Scrat, že budeš aspoň trochu spokojená :)
***

Ranní překvapení

11. března 2014 v 12:19 | Snapeova
Dnes sem místo recenze mezi kapitoly dám jednorázovku. Je to jen taková kratičká, trochu žhavá Dramione scéna. Pro jistotu říkám, že je to přístupno starším dvanácti let. Snad se vám to bude trochu líbit, do konce týdne přidám novou kapitolu k povídce ;)

Odměna pro Severuse

4. února 2014 v 17:19 | Snapeova
Mezi povídkami na přání jsem měla zadanou jednu slashovou s párem Severus a Lucius a prý neměla být moc romantická. Myslím, že u těhle dvou to ani nejde, vypadalo by to asi divně. Tak se můžete kouknout, co jsem stvořila já. Není to nic dlouhého, jen taková jedna scéna v podstatě :) Těm, co nemají rádi slash, se omlouvám, že jsem nepřidala jednorázovku, kterou bych se jim zavdečila ;) Příště zvolím něco neslashového :D

Pravá láska nikdy neumírá

17. ledna 2014 v 20:39 | Snapeova
Neměla jsem teď čas nic přidat, ale dnes už pro vás mám jednorázovku. Zajímalo vás někdy, jak to mezi Albusem a Gellertem proběhlo podrobněji ? Právě takovou povídku tu pro vás teď mám. Napsala jsem jí díky návrhu jednoho člověka z facebooku už před pár měsíci.

Znovu připomínám, že pokud by jste také měli návrh, který by jste chtěli, abych zpracovala, napište mi sem nebo napište dole v menu do zprávy autorovi.

Upozorňuji, že tato krátká povídka je slash, takže se do toho nepouštějte, pokud slash nemáte ani trochu rádi, abyste pak nebyli zbytečně zklamaní, že to není váš šálek kávy. To by ode mě bylo asi vše, užijte si čtení a dejte vědět, jak se vám tohle zpracování vztahu mezi Albusem a Gellertem líbilo.

Vánoční sen

24. prosince 2013 v 11:19 | Snapeova
Jak jsem slíbila, přidávám na štědrý den další vánoční HP povídku. Tato je snad nejstarší mou povídkou vůbec. Psala jsem jí totiž o vánocích již před třemi lety a někdo jí možná bude znát z předešlého blogu. Doufám, že se vám bude líbit a, že si užíváte štědrý den a prožijete hezký večer.
***
Byl Štědrý den odpoledne a po cestičce v Godrickově dolu kráčel mladý černovlasý muž. Došel až k útulnému domečku s malou předzahrádkou a vešel dovnitř. Jakmile vkročil, konečně pocítil teplo. Do nosu ho uhodila příjemná vůně vanilky a pečeného cukroví. V předsíňce ze sebe shodil všechno teplé oblečení a v košili i kalhotách zamířil do obývacího pokoje, kde Lily společně s tříletým Harrym zdobila na poslední chvíli vánoční stromeček. Jeho žena se soustředěně věnovala ozdobám. Byla k němu zády a tak si vůbec nevšimla, že přišel. Zato jeho malý synek ho ihned zaregistroval, přivítajíc jej zářivým úsměvem. James si přiložil prst ke rtům a malý dareba ho napodobil. Pochopil a předstíral, že tam jeho otec není. Ten téměř neslyšně přistoupil za Lily, jenž si prozpěvovala kouzelnou vánoční píseň a věšela ozdoby na stromeček.

Nečekaný dárek

20. prosince 2013 v 15:19 | Snapeova
Minulý rok jsem psala vánoční povídku podle zadání mé kamarádky.
Měla tyto požadavky:
Mělo to začínat štědrovečerní večeří a končit narozením dítěte. Při štědrovečerní večeři měl nechtěně někdo udělat něco vtipného. Měla tam být vánoční mše a sněhulák, jenž je kouzelný. A mělo být objasněno něco, co bylo celé roky skryto
Slova, která se tam měla objevit: koule, boule, krocan, puding, šampón

V bneděli pro vás mám ještě čtvrté vánoční Drabble a na štědrý den pak mou další HP vánoční povídku, která je už starší než tato.
***

Vášnivé vzplanutí

23. listopadu 2013 v 13:49 | Snapeova
Mám tu pro vás skoro na den rok starou jednorázovku, které jsem psala na téma Drarry a tehdy se na mém minulém blogu docela líbila. Byla psána na přání a i některá slova byla zadaná, tudíž jsem je tam musela zakomponovat. Není to úplně nevinná povídka, tak pro jistotu prosím respektujte rating 12+. To jen tak, aby náhodou neměl někdo nějaký problém ;)
***
Harry byl přikrčený za velkým balvanem a sledoval, jak skupinka zmijozelských studentů pomalu opouští stan na Famfrpálovém hřišti, kde měli své šatny. Draco mezi nimi nebyl, přesně jak předpokládal. Potěšeně se usmál. Sledoval zmijozelské už koncem minulého roku a Malfoy vždy opouštěl šatny o mnoho minut později, než ostatní. Harry nevěděl, co tam dělá, ale co už, hlavní bylo, že se mu to hodilo. Už dlouho toužil překvapit svého "nepřítele" na nějakém opuštěném místě, kde budou jen oni dva.

Ano, uznával fakt, že touha po Dracu Malfoyovi byla zrovna u něj poněkud zvláštní, ale nemohl si pomoct. Půl roku se tomu bránil a snažil si to blonďaté hádě všelijak vyhnat z hlavy, avšak nedařilo se mu to.

Vlkodlakova špatná noc

23. října 2013 v 20:09 | Snapeova
Mám tady druhou splněnou povídku na přání, kde měl být Remus Lupin. Něco jsem vymyslela, nevím, jestli to bude podle tvých představ Noël Almi, ale doufám, že ano :)

Dále mě čeká drabble pro Celene, ještě před ní a dalšími je samozřejmě wixie se Snamione, ale to bude kapitolovka, takže na tu si všichni ještě dost počkáte, protože teď píšu jinou a chci jí nejdříve dopsat. Nerada píšu dva delší příběhy najednou. Mohly by se mi pak poplést myšlenky a nápady a to bych nerada. :)
***

Harryho nečekaný návrat

29. září 2013 v 19:40 | Snapeova
Je tu první splněná povídka na přání. Je pro Annie Potterovou, která si přála povídku s dobrým koncem, kde jsou hlavními postavami Harry a Ginny. Tuto povídku jsem se rozhodla zpracovat v první osobě a vyprávění se střídá z pohledu Harryho a pohledu Ginny. Tak ať se vám líbí :)
~~~

Lilyino rozhodnutí

17. září 2013 v 17:10 | Snapeova
Dnes pro vás mám krátkou povídku, ze své HP ff tvorby, kterou mám docela dost ráda a to i proto, že je tam Severus. Věřím, že se příběh bude líbit i vám.
---

Krátké povídky (Harry Potter)

14. září 2013 v 19:29 | Snapeova

~Jen z vlastní hlavy~Hlavní postavy: Lily Evansová, Severus Snape, James Potter
Žánr: Romantika, smutné
Období: Po ukončení studia pobertů
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis:Lily Evansová se nachází v situaci, kde by se asi nikdo z nás nacházet nechtěl. Musí rozhodnout o svém životě a zvolit si svou osudovou cestu, to ovšem není nic lehkého. Bude se Lily rozhodovat srdcem nebo rozumem?


Hlavní postavy: Lily Potterová, James Potter, Harry Potter, Sirius Black a Remus Lupin
Žánr: Humorné
Období: Po ukončení studia pobertů
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis:Harrymu se během vánoční noci zdá krásný sen, byl vůbec někdy realitou, nebo je od začátku až do konce pouhým snem? To ani Harry neví.


Hlavní postavy: Hermiona Granger a Draco Malfoy
Žánr: Romantika
Období: dávno po válce
Přístupnost: 12+
Stručný popis: Draco Malfoy potká na školním srazu svou dávnou a ne zrovna oblíbenou spolužačku. Oba se napijí více než by chtěli a ráno je čeká menší překvapení. Jaké a jak dopadne si přečtěte v této kratší povídce.

~Povídky sepsané na přání~
Hlavní postavy: Harry Potter, Parvati Patilová, Draco Malfoy a Hermiona Grangerová
Žánr: Humorné
Období: 6.ročník
Přístupnost: Neomezena
Stručný popis: Harryho Pottera po návratu z prasinek překvapí jeho nápadnice Parvati Patilová nečekaným dárkem. Mezitím Hermiona Grangerová absolvuje únavnou hodinu s profesorem Snapem. Odpočinout si pak odejde do voňavé koupele v Prefektské koupelně. Jaké překvapení čeká na ní ? To se dočtete v povídce :)
Povídka sespsaná na přání: ♥♥Veroniky♥♥Hlavní postavy: Harry Potter a Draco Malfoy
Žánr: Slash
Období: 6.ročník
Přístupnost: 12+
Stručný popis: Harry Potter se zakoukal do svého údajného nepřítele a snaží se ho zastihnout samotného. Tentokrát se mu to povede a opravdu Draca Malfoye překvapí. Jestli příjemně nebo nepříjemně, to už se dočtete v povídce :)
Povídka sespsaná na přání: ♥♥Veroniky♥♥Hlavní postavy: Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Narcissa Malfoyová a Amanda Little
Žánr: Romantika, Drama
Období: po válce
Přístupnost: pro všechny
Stručný popis: Lucius chce svého syna dobře oženit, ten však má již vybráno, ale rozhodně ne podle Luciusových představ a navíc už to zašlo mnohem dál, než by si Dracovi rodiče přáli. Narcissa se s touto situací ovšem smíří velice dobře. Ale co její manžel ? Také to zvládne, nebo svého syna vydědí a už ho nebude chtít nikdy vidět ? Děj se odehrává na vánoce.
Povídka sespsaná na přání: ♥♥Veroniky♥♥

Hlavní postavy: Albus Brumbál a Gellert Grindelwald
Žánr: Romantika, Drama, slash
Období: mládí Albuse Brumbála
Přístupnost: pro všechny
Stručný popis: Albus a jeho sourozenci jsou sklíčeni smrtí své matky. Jejich rodinná přítelkyně jim přivede ukázat svého synovce Gellerta, který přijel na prázdniny. Jak se vyvine vztah mezi ním a nejstarším sourozencem Brumbálovy rodiny.
Poznámka: Povídka sespsaná na přání


Název: Nečekaně divoká noc
Hlavní postavy: Bellatrix Lestrange, Ginny Weasley
Žánr: femslash
Období: Po válce
Přístupnost: 12+
Stručný popis: O Bellatrix se nevědělo, zda přežila válku. Co se stane, když se náhle objeví a chce po Ginny zvláštní věci ?
Název: Strašlivý omyl
Hlavní postavy: Neville Longbottom, Lenka Láskorádová
Žánr: Temné, drama
Období: 7.ročník
Přístupnost: 15+
Stručný popis: Neville a Lenka prožijí své první milování, ale Neville se poté začne nečekaně měnit v násilníka. Co se s ním stalo?Hlavní postavy: Harry Potter a Ginny Weasley
Žánr: Romantika
Období: Po válce
Přístupnost: Pro všechny
Stručný popis: Po závěrečné bitvě Harry zmizel a nikdo nevěděl, jestli přežil nebo ne. Od té doby uplynulo už půl roku a Ginny na tom není zrovna nejlépe. Co se stane, když se Harry nečekaně objeví?
Povídka sespsaná na přání: Annie PotterovéHlavní postavy: Pobertové, Lilly Evans a Severus Snape
Žánr: drama
Období: Studium Pobertů
Přístupnost: Pro všechny
Stručný popis: Dva přátelé Remus a Sirius se pohádají kvůli dívce. Lupin se poté rozhodne být o přeměně ve vlkodlaka sám, ale toto rozhodnutí přinese mnoho problémů. Je to tak trochu souhra nešťastných náhod. Otevřete si povídku a uvidíte, jak tato úplňková noc dopadne.
Povídka sespsaná na přání: Noël AlmiNázev: Odměna pro Severuse
Hlavní postavy: Severus Snape a Lucius Malfoy
Žánr: slash, humorné
Období: Studium Harryho Pottera
Přístupnost: 12+
Stručný popis: Severus má chuť dostat do postele Luciuse. Ten mu dluží laskavost a tak se Severus nebojí ho vydírat, aby dostal to, co chce.
Povídka sespsaná na přání: Elizabeth


Název: Dobby radí s láskou
Hlavní postavy: Lenka Láskorádová, Neville Longbottom, Dobby
Žánr: humorné
Období: Studium Harryho Pottera
Přístupnost: pro všechny
Stručný popis: Neville je zamilovaný do Lenky a pro radu, jak jí to dát najevo, si přijde za skřítkem Dobbym. Dobby mu ochotně poradí, co by udělal on a Neville to vezme téměř doslovně. Když Neville předá svůj dárek Lence, vznikne humorné nedorozumění. Vše se nakonec vysvětlí právě díky Dobbymu.
Povídka sespsaná na přání: Scrat


Název: Zlo v patách
Hlavní postavy: Lily Evans, James Potter + zbytek Pobertů, Filch a jeho kočka
Žánr: temné, drama
Období: Studium Jamese Pottera
Přístupnost: pro všechny
Stručný popis: James Lily přemluví aby s ním a jeho partou tajně navštvívila Prasinky. Výlet si užívají, dokud se jim nezačnou dít divné a dost děsivé věci. Když se raději vrátí do hradu, potkají Filchovu kočku. Sirius se rozhodne trochu vylepšit její vzhled, ale do toho přijde Filch, kterému se nakonec podaří chytit Lily s Jamesem. Těm pak nakáže jít za trest do zapovězeného lesa, vybrat vánoční stromek do velké síně. Zážitek ze zapovězeného lesa je pro Jamese a Lily snad ještě horší než ten v Prasinkách.
Povídka sespsaná na přání: *Vee*


Název: První setkání
Hlavní postavy: Nymfadora Tonksová, Remus Lupin, Sirius Black
Žánr: humorné
Období: Před pátým ročníkem studia Harryho Pottera
Přístupnost: pro všechny
Stručný popis: Nymfadora Tonksová jde na svou první schůzi Fénixova řádu, kam se rozhodla přidat. Potká tam nejen svého příbuzného Siriuse, ale také jeho kamaráda Remuse, který ji velmi zaujme. Otázkou je, jestli jí jeho kamarád Sirius spíše neodradí.
Povídka sespsaná na přání: Alex


Název: Normální život
Hlavní postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Ginny Weasley
Žánr: humorné, oddychové
Období: krátce po válce
Přístupnost: pro všechny
Stručný popis: Válka skončila. Harry a jeho přátelé si zařizují bydlení a další záležitosti. Snaží se začít žít normální život a zbavit se strachu, špatných vzpomínek a neutápět se ve smutku pro zemřelé.
Povídka sespsaná na přání: Ireny


Název: Výlet do mudlovského světa
Hlavní postavy: James Potter, Remus Lupin, Sirius Black, Peter Petigrew, Lily Evans, Severus Snape
Žánr: humorné, oddychové
Období: sedmý ročník studia Jamese Pottera
Přístupnost: pro všechny
Stručný popis: Profesorka studia mudlů prosadí výlet sedmého ročníku do mudlovského Londýna a vy si můžete přečíst, jak takový výlet dopadne.
Povídka sespsaná na přání: Terezy
 
 

Reklama