Hudba

Oblíbené písně za září 2016

31. října 2016 v 1:06 | Snapeova
Začátkem září vydala má oblíbená Sia novou písničku, kterou u mě opět zabodovala.


Shawn Mendes: Mercy - velmi příjemný poslech

Super píseň, kterou jsem objevila díky seriálu Pretty Little Liars, kde byla v jednom dílu.

A následující tři kousky mě baví asi ze všeho nejvíc.Oblíbené písně za srpen 2016

29. září 2016 v 15:19 | Snapeova
Poslední měsíce jsou na nové písničky docela plodné. Tentokrát jich tu mám pět

Výborná záležitost, která se mi ještě pořád neoposlouchala↓

Super počin Katy Perry

Energická a úžasně pozitivně působící píseň

Taky velice fajn kousek

a na závěr asi největší favorit

Oblíbené písně za červenec 2016

31. srpna 2016 v 20:19 | Snapeova
Tentokrát to byl docela bohatý měsíc.

Dost dlouho mě vážně brala tahle pecka, která dokáže pěkně rozhýbat.

Další taková, co mě nenechá v klidu.

Lenny zpívá pěkně a má hezké písničky, ale tato mě opravdu zaujala a moc mě baví.

Jedna z těch písní, co mi po prvním poslechu nic neříkaly, ale pak jsem si k nim nějak našla cestu.

Hodně se teď zpívá o generacích. Mě se docela zalíbila písnička Ewy Farné a Majka Spirita o generaci Y.

V Březnu jsem si od Alana Walkera oblíbila Faded. Teď se mi docela zalíbila i Sing me to sleep, ale Faded pořád vede.

Oblíbené písně za červen 2016

27. července 2016 v 18:58 | Snapeova
Když jsem koukala na poslední díl šesté série Hry o trůny, neuvěřitelně mě zaujala jedna skladba, která v tomto díle byla. Liší se trochu od hudby, kterou je možné v tomto seriálu obvykle slyšet a myslím, že je fakt úžasná. Koho z vás, co seriál sledujete také tak zaujala?


Pak se mi povedlo narazit na francouzského interpreta, kterého jsem doteď neznala a jeho skvělu písničku. Krátce nato jsem našla i moc hezký duet, který má se Siou.No a už nějakou dobu u mě boduje tahle docela energická a na mě pozitivně působící písnička od Simple Plan.

Oblíbené písně za květen 2016

30. června 2016 v 19:39 | Snapeova
Narazila jsem na skvělou písničku od Keshy. Ani nevím proč, ale nějak mi to připomělo jednu starší písničku, co jsem jeden čas hodně poslouchala, takže pod novou písničku přidávám takový flashback. Kdo to zná a taky se mu to líbí?


Druhá písnička je k filmu Lovec: Zimní válka, na kterém jsem byla v kině. Píseň se podle mě opravdu povedla.


Od Rachel Platten jsem teď těch písniček poslouchala více než jednu, ale nemám to s ní tak jako se Siou. Oblíbené písně od Sii můžu poslouchat skoro furt a neomrzí mě, tyhle po čase jo. Asi nejvíc z těch, co jsem od Rachel v poslední době poslouchala, se mi líbila Better Place. Má i krásný videoklip.

Oblíbené písně za duben 2016

26. května 2016 v 10:19 | Snapeova
V minulém měsíci jsem si oblíbila jen dvě písně, ale obě rychlé, energické. Velice mě baví.


Oblíbené písně za březen 2016

18. dubna 2016 v 9:39 | Snapeova
Minulý měsíc nebyl úplně chudý, ale největší favorit z těch čtyřech písni je hned ta první. Neposlouchám moc písně českých interpretů a na Gabrielu Gunčíkovou už jsem trochu pozapomněla, ale objevila jsem tuhle krásnou písničku pro letošní Erovizi a hned jsem si ji zamilovala. Velice se povedla.


Další tři písně pravděpodobně znáte. Jsou momentálně dost známé a mě oslovily. Co vás?

Oblíbené písně za únor 2016

24. března 2016 v 18:49 | Snapeova
Hned z počátku měsíce jsem narazila na tuto novou píseň od Coldplay a nějakou dobu jsem ji zase sjížděla několikrát denně. Myslím, že tahle píseň byla asi můj největší oblíbenec za únor.
Následovala tahle pomalejší, kterou jsem objevila náhodou a hned si mě získala, protože má pro mě jakési kouzlo.
A nakonec mě dost bavily dvě rychlejší písně. Texty jsem u nich nezkoumala, baví mě jen tím, jak zní. Tu druhou už znám o trochu déle, i když je pořád celkem nová.

Oblíbené písně za leden 2016

16. února 2016 v 17:39 | Snapeova
Leden byl ohledně písní ve znamení Sii. Oproti jiným měsícům jsem si tehdy od ní oblíbila hned tři písně. První je starší, další dvě jsou z nového alba. Dejte vědět, jak se vám líbí a která vás zaujala nejvíc.Pak tu mám něco z jiného soudku, je to velmi energické a vlastně jsem si to oblíbila už dřív než v lednu.

Viděla jsem pohádku Konečně doma (Moc se mi líbila mimochodem :D) a zalíbila se mi z ní ústřední píseň.

Oblíbené písně za prosinec 2015

15. ledna 2016 v 13:59 | Snapeova
Zase jedna písnička od Voxela, co se moc hezky poslouchá a samozřejmě ani nemusím zmiňovat, že má dobrý text.

Tohle byla jedna z těch náhod, kdy jsem klikla na něco, co mi youtube nabídl a od začátku se mi to zalíbilo.

A nakonec jedna novější píseň od Sii. Posledních několik zveřejněných písniček se mi vždy zalíbilo a opravdu tuhle zpěvačku začínám zbožňovat.

Oblíbené písně za listopad 2015

27. prosince 2015 v 15:39 | Snapeova
Nejdřív jsem měla pocit, že za tenhle měsíc nic nebude, ale ke konci měsíce jsme nakonec nalezla nové oblíbence, které teď často poslouchám.

První je od zpěvačky, kterou jsem poslouchala poprvé. Ta píseň je taková živá, moc se mi líbí na poslech. Není z těch, které bych si oblíbila kvůli textu, který u spousty písní ani neznám.

Pěkná píseň, která má taky určitý náboj.

V den premiéry jsem byla na druhé části Hunger Games: Síla vzdoru a opět jsem si oblíbila píseň, kterou do filmu nazpívala sama Jennifer Lawrence. Dlouho mi na youtube nešla najít v požadované kvalitě, protože to pořád mazali. Tady je celá skladba, která má přes devět minut, ale zpěv je pouze v úseku cca od 1:42 do 2:47.

Oblíbené písně za říjen 2015

10. listopadu 2015 v 20:59 | Snapeova
Tento měsíc tu mám jednoho zástupce takových těch enrgických písní, co teď tak trochu vyhledávám. Je to How deep is your love od Calvina Harrise.

Druhá píseň je od Voxela. Jeden z mála českých interpretů, který mě něčím zaujal a ráda si poslechnu víc než jednu jeho píseň. Tahle písnička má skvělý text s vtipně pojatým videoklipem. Jedonduše je to teď CZ píseň na které vážně ujíždím.

A jako poslední tu mám nejnovější píseň od Adele, která mi udělala radost. Líbí se mi na poslech, líbí se mi i text. Má to svoji atmosféru.

Oblíbené písně za září 2015

18. října 2015 v 19:49 | Snapeova
Objevila jsem tuhle Potterovskou předělávku písně Uptown Funk a je to naprosto geniální. Pro mě snad lepší než originál :D

Období, kdy mě baví rychlé písně, které nutí k tanci, pokračuje. V září jsem nejvíc ujížděla na těchto dvou.


Oblíbené písně za srpen 2015

8. září 2015 v 4:53 | Snapeova
Nejdřív něco trochu mimo: Ještě jednou se omlouvám těm, jejichž blogy jsem dlouho nenávštívila.Teď jsem musela řešit opravdu hodně osobních věcí, ale po Anglii to všechno napravím.

Momentálně mám takové období, kdy mám potřebu pouštět si do uší něco energického, co mě téměř nutí se hýbat. Proto tedy následující tři písně. I když ta poslední je skvělá i ohledně tématu textu.

Oblíbené písně za červenec 2015

22. srpna 2015 v 13:09 | Snapeova
Tentokrát to téměř nestojí za řeč, jde jen o jednu skladbu, kterou jsem slyšela v upoutávce na dokumenty. Za červenec se mi toho více nesešlo, ale myslím, že je to hezký kousek. Za srpen bude více přírustků. Jaké jsou momentálně vaše nejoblíbenější písně? Nějaký tip?

Oblíbené písně za červen 2015

10. července 2015 v 22:59 | Snapeova
V minulém měsíci jsem objevila kouzlo písně The Last Goodbye k filmu Hobbit. Krásná je jak píseň, tak klip, který mi připomněl Podobné záběry z natáčení Harryho Pottera. I u Pána prstenů a Hobbita pracovali herci na filmech dlouho a muselo tam být úžasné prostředí a mnohdy zábava.

No a pak tu mám dvě písně, které jsem objevila díky fan videím. Tu první jsem objevila náhodou, protože jsem zkusmo klikla na fan video k seriálu, který zatím nesleduju. Je to taková pěkná jemná píseň, ta druhá je zase trochu jiného rázu na poslech.

Oblíbené písně za květen 2015

16. června 2015 v 17:59 | Snapeova
Hodněkrát jsem se minulý měsíc vracela k této novější písničce od Avril Lavigne. Mimo písně mě zaujal i videoklip a snažila jsem se pochopit, o co přesně tam jde. Zjistila jsem, že je to snad z nějakého filmu, který myslím ještě nebyl žádným způsobem vydán, ale docela bych se i podívala.

Pak jsem narazila na tohle. Nelíbí se mi na tom vše. Třeba ten chlápek mi tam překáží. vystačila bych si jen s Taylor. Písnička je chytlavá a asi proto jsem si jí celkem oblíbila. Taky klip je super. Dost známých tváří a jmen a hezky zpracováno.

Tentokrát je písnička k nové reklamě na Coca colu snadno dohledatelná. Nedostala mě tak jako některé jiné, ale také je moc pěkná a občas si ji poslechnu.

Oblíbené písně za duben 2015

29. května 2015 v 11:56 | Snapeova
První píseň, která mě v dubnu dostala a to vážně hodně, je Big girls cry od Sii. První dny jsem jí poslouchala pořád dokolečka :D

Oblíbené písně za březen 2015

14. dubna 2015 v 20:49 | Snapeova
Rozhodla jsem se, že blog obohatím trochou hudby a budu každý měsíc přidávat článek s hudbou, kterou jsem si oblíbila v předchozím měsíci. Třeba některé písně či jinou hudbu budete znát taky nebo objevíte něco nového, co se vám zalíbí. A já budu mít v té hudbě trochu lepší přehled :)

Mimochodem, pokud chodíte na blog k tématu týdne, možná už jste si mohli povšimnout, že jsem se připojila do týmu výběrčích. Od nynějška vybírám jeden až dva, pro mě nejzajímavější, z pondělních článků. No a pokud byste měli chvilku času, můžete momentálně na zmíněném blogu nominovat článek měsíce.
***
První píseň jsem objevila přes upoutávku na filmy HBO. Zní mi opravdu skvěle.
Další videa v celém článku→
 
 

Reklama