Drabble (Harry Potter)

4. vánoční drabble - Lenka v akci

20. prosince 2015 v 7:59 | Snapeova
Z mého posledního nápadu na vánoční mini příběhy vzniklo double drabble. Jsem zvědavá, jak se vám bude líbit to, co jsem vymyslela tentokrát.
***
Lenka šla obezřetně dolů po schodech. Byla tma jako v ranci. Všude bylo naprosté ticho, slyšela jen vlastní tiché kroky. Pod schody se zastavila před jinou postavou. Obě byly zahaleny v černém hábitu s kápí na hlavě.
"Zdravím Bellatrix," zašeptala Lenka a druhá postava jen stroze kývla.
"Čeká nás rušný večer že? Obzvlášť, pokud Pottera opravdu dostaneme," pokračovala dívka a pořád se trochu rozhlížela kolem, jestli jsou stále sami.
"Pochybuješ snad? Pán zla je největší černokněžník všech dob. Dokázal víc, než kterýkoli jiný kouzelník," odvětila druhá žena s téměř nábožnou úctou v hlase a pokračovala: "myslíš si, že mu nějaký malý usmrkanec jen tak uteče? Dnes už tomu klukovi nepomohou ani všichni svatí," uchechtla se zlomyslně. "Vše je připraveno. Pokud měl Snape pravdivé informace o jejich plánu, není nutno pochybovat," ušklíbla se a v očích se jí zablesklo vzrušeným nadšením.
Najednou se všude rozzářila světla a osvětlila společenskou místnost v modrých barvách. V jedné její části byla shromážděna většina havraspárských studentů.
"Stop, byly jste naprosto skvělé, myslím, že tuhle scénu už nacvičovat nemusíme. Na vánočním večírku zazáříte," zahalekal nadšeně jeden chlapec z jejich ročníku, který celé té věci velel.
Lenka se zazubila, stáhla si kápi a její spolužačka ji napodobila.

3. vánoční drabble - Povedený dárek

13. prosince 2015 v 6:59 | Snapeova
Třetí drabble je takzvaně dvojité (double drabble - 200 slov). Hlavní postavou je Sirius a doufám, že vás příběh trošku pobaví.
***
Sirius Black procitl ze snu. Venku byla ještě tma. Uvědomil si, že jsou vánoce a chvíli vzpomínal na šťastné chvíle, které v raném mládí prožil o vánočních časech v Bradavicích. Byla pro něj úleva, že poslední měsíce se občas mohl zabývat hezkými vzpomínkami. Takovou možnost v Azkabanu neměl. Po chvíli zanechal vzpomínání a vyhrabal se z postele. Našel svou kupičku dárků a s téměř klukovským nadšením rozbalil a prohlédl si jakousi knížku od Hermiony, čokoládové žabky od Rona, svetr od Molly, nějaké zábavné maličkosti od dvojčat a ponožky od Brumbála. Úplně dole byla trochu nedokonale zabalená krabice, ale na tom mu nesešlo. Předpokládal, že bude od Harryho a ostatní mu předají dárky osobně. Strhal papír a otevřel krabici. Zahlédl modrou šmouhu, něco ho udeřilo do nosu a zatahalo za vlasy. Byl to párek Cornwallských rarachů a hned po nich se na něj z krabice vyhrnulo hejno švábů. Jak šváby, tak rarachy rychle zlikvidoval kouzlem a přemýšlel, co to Harry vymyslel za vtípek.
"Kráturo, ty špinavá potvoro, já tě zabiju," zahřměl, tak, že se to neslo celým domem, když mu došlo, jaká je pravda. Skřítek se zlomyslně chichotal ve svém kutlochu. Skutečný dárek od Harryho pak Sirius našel zastrčený pod postelí.

2. vánoční drabble - Hra s čísly

6. prosince 2015 v 8:29 | Snapeova
Při čtení Fénixova řádu mi přišel na mysl takový nápad a tak jsem ho využila pro toto drabble. Původně to bylo barvitější, nevím jak jinak to nazvat. Ale také to přesahovalo asi o dvacet slov, nakonec jsem to nějak stáhla na požadovaných sto slov, i když nerada. Užijte si již druhou adventní neděli a snad vám ji toto drabble zpestří. ;)
***

Malý kluk se venku klouzal po zamrzlých kalužích. Když ho to omrzelo, zakotvil v jedné z červených telefonních budek, kde se mohl chvíli ochránit před větrem a rozptýlit se oblíbenou zábavou. Natáhl se pro sluchátko a začal na číselníku vytáčet čísla, co mu přišla na mysl. O chvíli později bezmyšlenkovitě vytočil další kombinaci: Šest, dva, čtyři, čtyři, dva.
V budce se poté ozval ženský hlas: "Vítejte na ministerstvu kouzel. Prosím uveďte vaše jméno a důvod příchodu."
Kluk polekaně nadskočil a rozhlížel se po zdroji hlasu, který dle jeho přesvědčení, rozhodně nevycházel ze sluchátka. Příliš ale neotálel a vzal do zaječích.

1. vánoční drabble - Neočekávaná návštěva

29. listopadu 2015 v 7:19 | Snapeova
Ráda bych dodržela svoji tradici a opět pro vás každou adventní neděli zveřejnila drabble týkající se vánoc. Dnes tu mám první drabble a nápad na něj mi vnuklo čtení HP 7. Snad se mi podaří napsat i další tři drabble.
***

Harry vyšel před dveře s vánočním věncem. Zavřel a chystal se provést kouzlo, když se dveře zase otevíraly.
"Jamesi, zlato, nech chvíli ty dveře zavřené a jdi pomoct mamince!"
Chlapec protestoval, ale otec mu nakonec domluvil a dostal ho zase do tepla. Harry se znovu chystal připevnit věnec, když…
"Roztomilý mrně."
Hlas, který se ozval za jeho zády, mu oživil vzpomínky, na které dlouho nepomyslel. Otočil se a věnec mu vypadl.
"Dudley!?"
S otevřenými ústy zíral na mladého muže, který už se tolik nepodobal velrybě a přemýšlel, z jakého důvodu ho, po nějakých deseti letech od jejich posledního setkání, vyhledal.

Tripple drabble: Dracův podlý kousek

26. září 2015 v 2:10 | Snapeova
Na Drabble mě v posledním roce nějak neužije, při tom jsou docela fajn. Jen si nejsem jistá, jestli ta moje mají nějaký smysl. Nepřijde mi, že by se mi dařilo dělat je nějak zajímavá, jako se to daří jiným. Každopádně tohle je Drabble na přání a jelikož můj nápad se ukázal být rozsáhlejší, je z toho tripple drabble. I tak jsem musela zkracovat. Drabble mi zadala Nikinka a zadaná slova byla: nadutý, plamínek, spalující.

Povídky na přání jsou sice pozastaveny, ale klidně mi pod tímto článkem můžete zanechat nějaká slova na drabble, pokud budete chtít. Možná bych jich ráda v blízké době pár napsala a odpočinula si od větších věcí. :)

Doufám, že se vám toto delší drabble bude trochu líbit. pod slovíčkem nadutý se mi pořád zjevoval Draco Malfoy, i když jsem měla chuť pracovat s nějakou jinou postavou a tak jsem nakonec psala o něm, Harrym a Snapeovi při hodině lektvarů.
***

Nebelvírskou trojici doprovázely do hradu spalující sluneční paprsky. Konec roku se kvapem blížil, ale to neznamenalo, že měli klid. Lektvary vždy probíhaly stejně, až do poslední chvíle.

Profesor ten den zadal samostatnou práci. Harry vykouzlil plamínek pod svým kotlíkem a vzpomínal na slunce venku. Kdyby se to sakra dalo aspoň přečíst, pak bych možná někdy uvařil lektvar opravdu dobře, rozčiloval se v duchu nad nečitelnými instrukcemi na tabuli a začal si připravovat ingredience.

"Pottere, vaše brýle nefungují? Nebo neumíte číst?" zeptal se Snape mrazivě, s posměchem znatelným na hlase, jako vždy, když našel něco, čím mohl Harryho shodit.
"Z čeho jste nabyl toho dojmu, pane profesore?" optal se Harry, snažíc se znít klidně.
"Máte pocit, že by mezi přísadami byl červený bez?" zavrčel profesor a chlapec se zatvářil zmateně.
"No… ano," podíval se znovu na tabuli a ujistil se o tom.
"Podívejte se dámy a pánové, již není pochyb. Slavný Harry Potter neumí pořádně číst, když míní použít červený bez místo černého," uchechtl se Snape a odplachtil. Zmijozelští se hlasitě smáli.

"To ty neumíš psát, nesnesitelný netopýre," zamumlal Harry, i když by to rád řekl nahlas. Snape naštěstí jeho odpověď neslyšel přes smích zmijozelských.

O půl druhé hodiny později měl Harry téměř hotovo a musel uznat, že lektvar vypadal skoro tak, jak měl. Tedy do doby než uslyšel toho nadutého Malfoye zamumlat nějaké kouzlo. Harryho lektvar získal náhle konzistenci slizu a začal značně zapáchat. A co víc, snažil se dostat z kotlíku ven, což se mu během pár vteřin povedlo. Harry uskočil. Snape věděl, co Draco provedl a hned vyhnal studenty ven. Potterovi stihl uložit trest. Dracovi bylo ze Snapeova pohledu jasné, že to přepískl, protože ohrozil studenty, ale bylo jisté, že Snape si to s ním vyřídí osobně a nenechá si ujít, že Potter může být ještě víc znemožněn.

4. vánoční drabble - Vánoce smrtijedů

21. prosince 2014 v 7:09 | Snapeova
A poslední vánoční jednohubka. Tentokrát mě napadli smrtijedi, takže obě Potterovská vánoční drabble se vlastně týkají zlých postav :D No, i zlouni slaví vánoce :D
***
Smrtijedi se každý rok na vánoce scházeli bez Voldemorta, ještě před večeří se svými rodinami nebo přáteli a slavili vánoce společně. Tentokrát se vydali na vánoční trhy do Prasinek a pro jeden den se naprosto oprostili od práce i jakýchkoliv jiných myšlenek. Pili svařák, vyprávěli si vtipy a řvali smíchy na celé kolo. Bylo jim to jedno. Patřil jim přece celý svět, nebo jednou určitě patřit bude. Vzájemně se obdarovali maličkostmi, koupenými na trhu a pro tento den zapomněli i na nevraživosti mezi sebou. Pokochali se i vyzdobeným městem a kýčovitým vánočním stromem na náměstí. Pak se rozešli za rodinami.

3. vánoční drabble - Vánoce Dolores Umbridgeové

14. prosince 2014 v 6:59 | Snapeova
První dvě drabble byla originální a vím, že pousta z vás doufá i v ta Potterovská, tak se budu snažit, aby obě poslední byla právě z HP světa.

To dnešní je dokonce double drabble, takže taková jednohubka na druhou :D. I vzhledem k nedávno vydanému životopisu od Joanne Rowlingové, mi na mysl přišla růžová ropucha Umbridgeová a tak si dnes můžete přečíst, jak vypadá její vánoční den a vánoční pohoda, pro nikoho to jistě nebude překvapující :D Pro toto drabble byla zadána i tři slova od ♥♥Veroniky♥♥ a byla to tato: prstýnek, žaluzie, jablečný závin.

Slova jsem do drabble zakomponovala a pokud chcete, můžete mi někdo zadat i slova na to poslední drabble na čtvrtou adventní neděli. Pak vás bude čekat povídka jako dárek na Štědrý den a pak na Silvestra, ale neočekávejte tématické povídky k daným dnům. A mezi tim se snad objeví i recenze na knihy, které už jsem zmínila na facebookové stránce.
***

Dolores otevřela dveře domu svého dětství a vešla do obýváku, kde seděl její otec. Bylo tam zatemněno venkovními dřevěnými žaluziemi a výzdoba byla velmi decentní. Štědrý den je jediný den v roce, kdy se uvolila ho navštěvovat.

Dostala zabalený dárek v růžovém papíře. Dobře věděl co má ráda. Také jí dal půlku jablečného závinu, pekl jí ho každý rok. Pamatoval si, že jako dítě se po něm mohla utlouct. Nezapomínal na jedinou hezkou věc, ohledně své dcery, protože jich bylo žalostně málo.

Poté, co si převzala dárek a prohodila s otcem pár nezbytných slov, vrátila se domů. Hned na to zvonili na její zvonek, který hrál v domě líbeznou hudbu, vánoční koledníci. Nechápala, proč jí musí každý rok obtěžovat, když jim nikdy neotevírala. Byli to jen loudilové, kterými pohrdala.

Usadila se do křesla, malinový čaj si osladila třemi vrchovatými lžičkami růžového cukru. Při napití přivřela spokojeně oči a vzala si cukroví z velké mísy. Pohledem přelétla stěnu s talířky, na nichž byla její milovaná koťátka a podívala se na svůj stromek, na který byla opravdu pyšná. Měla na něm růžová světýlka, třpytivé ozdoby i mašličky. Nakonec rozbalila svůj jediný dárek. Ten od otce. Našla tam krásný prstýnek s růžovým kamínkem.

4. Vánoční Drabble - Něco si přej

22. prosince 2013 v 12:09 | Snapeova
Do vánoc už zbývají jen dva dny, tak tu pro vás mám poslední Drabble na čtvrtou adventní neděli. Doufám, že už máte vše zařízené a teď už budete jen odpočívat doma a čekat na to, co objevíte pod stromkem :) V úterý přidám slíbenou vánoční povídku, abych vás nepřipravila o vánoční dárek :)
***

Hlavní postavy: Eileen Prince-Lloydová - Snapeová, Severus Snape
Přístupnost: pro všechny
Období: před studiem pobertů
Zadaná slova:kometa, záplata, babeta

Byla půlnoc a malý Severus nemohl spát. Doufal, že ráno konečně najde aspoň jednu věc, po níž touží. Táta nebyl doma, byl tam klid i mír. Vymotal se z peřin, které byly samá záplata, a přešel k oknu. Říkal si, že by mohl vidět blížícího se Otce Vánoc.
"Co tu strašíš? Takhle sem nepřijde," vešla jeho máma a posadila si synka na klín. "Podívej, kometa, říká se jí i vlasatice," ukázala s úsměvem k nebi. "Něco si přej," políbila ho do černých vlasů. Řekl to nahlas, ale zrovna kolem projížděl muž na babetě, a tak zůstalo jeho přání stále tajemstvím.

3. Vánoční Drabble - krásné překvapení

15. prosince 2013 v 20:19 | Snapeova
Třetí adventní neděle a s ní třetí vánoční drabble. V týdnu bych chtěla přidat vánoční povídku, do soutěže na blog.cz :)
***
Hlavní postavy: Lenka Láskorádová, Xeno Láskorád, trio a Ginny
Přístupnost: pro všechny
Období: žádné určité časové období
Zadaná slova: most, saně, panna

Lenka byla v podřepu u zamrzlé řeky, kde do sněhu kreslila Pannu, své znamení a při tom si prozpěvovala zvláštní píseň, kterou jí naučila maminka. Když kresbu dokončila, vzala saně, přeběhla most načež zůstala užasle stát. Její otec mezitím udělal naprosto úžasnou vánoční výzdobu. Jejich světélkující dům musel být vidět kilometry daleko. Zaradovala se a rozeběhla se dovnitř. K jejímu překvapení před stromkem čekali i její nejlepší přátelé s malými dárky. "Někdo tě přišel navštívit, nezapomeň jim ukázat nový Jinotaj," mrkl na ní otec, nalil čaj a vzdálil se.
"Šťastné Vánoce," popřáli pak všichni Lence a předali jí své drobnosti.

2. Vánoční Drabble - Laškující Tichošlápek

8. prosince 2013 v 16:19 | Snapeova
Je tu již druhá adventní neděle a tak přináším další vánoční Drabble, tentokrát z doby společného života mladých Potterových po ukončení školy.
***

Hlavní postavy: Lily Potter, Sirius Black a James Potter
Přístupnost: pro všechny
Období: Po studiu Pobertů
Zadaná slova: jablko, jelen, kost

"Ahoj, zrzečko, máš doma Jamese?" zazubil se Sirius, chroupající jablko, když mu Lily otevřela.
"Ne, šel ještě shánět ozdoby, pojď dál, právě jsem dodělala rybu," usmála se a vydala se do kuchyně, zatímco on ze sebe oklepával spousty špinavého sněhu. Když mu nandávala jídlo, stál u ní, laškoval a vyprávěl jí vtipy.
"Tumáš prosím tě," vrazila mu pak se smíchem talíř do rukou a posadila se k němu. Měl dnes velice dobrou náladu. Pustil se do jídla a začal Lily zpívat milostnou serenádu, zrovna když se před oknem objevil jelen, který vypadal nakvašeně. Sirius nadskočil leknutím a zaskočila mu kost.

Drabble: Výlet do strašidelného domu

5. prosince 2013 v 18:09 | Snapeova
Dnes si můžete přečíst Drabble, které je sepsáno na přání Celene. Doufám, že se jí i vám všem bude líbit :)
***

Hlavní postavy: Ginny Weasley, Oliver Wood a Hermiona Granger
Přístupnost: pro všechny
Období: Studium Harryho Pottera
Zadaná slova: ulice, lampa, fotoalbum


Oliver už byl nějaký ten rok ze školy, ale s Ginny měli společnou zálibu ve Famfrpálu. O prázdninách se rozhodli, že někam vytáhnou Hermionu, která byla jen věčně zaprdlá doma s nosem v učebnicích. Hermionu nějakou dobu přesvědčovali a nakonec se v mudlovském světě vydali ulicí k jednomu opuštěnému domku, jenž chtěli prozkoumat, což Grangerová netušila. U zmíněného domu poblikávala lampa.
"Kam to jdeme?" mračila se Hermiona.
"Neptej se, překvapení," odvětila Ginny, a vešli do ztemnělého domu. Oliver rozsvítil hůlku a prozkoumávali už dlouho prázdné obydlí. Z vedlejšího pokoje se ozval děsivý zvuk a Hermioně vypadlo z ruky zaprášené fotoalbum.

I vy si můžete přát drabble nebo povídku. Zde

1. Vánoční Drabble - Malá pohroma

1. prosince 2013 v 15:09 | Snapeova
Minulý rok jsem sepsala čtyři Potterovská Drabble s vánoční tématikou. Rozhodla jsem se, že letos tedy každé určím na jednu adventní neděli. Tento rok asi nestihnu sepsat nic nového vánočního, ale mám z minulého blogu toto a ještě asi dvě vánoční povídky, takže pokud jste mě nečetli dřív, máte se na co těšit. Dnes je prvního prosince, tedy první adventní neděle a s ní první vánoční Drabble. Snad se vám bude líbit :)

***

Hlavní postavy: Ginny Weasley - Potter, její syn a Harry Potter
Přístupnost: pro všechny
Období: Po válce
Zadaná slova:konvice, stromek, kouř

Z kuchyně pískala konvice, a tak se tam Ginny rozeběhla, proto musela na chvíli opustit zkrášlování stromku i svého malého synka, jenž si hrál s ozdobami a pomáhal se zdobením. Zalila si čaj, pak se podívala na kouzelné hodiny. Harry už byl na cestě domů. Usmála se, načež trochu nakrčila nos. Když se otočila, uviděla kouř. Vběhla zpět do pokoje, kde našla vykuleného syna s doutnajícím stromkem. Chlapec už se nejspíš těšil, až bude stromek svítit a jeho dětská náhodná magie způsobila tuto pohromu. "Budeme potřebovat nový stromek," poznamenala Ginny, když vešel její manžel do domu a doběhl do pokoje.

Drabble: Snapeův den pod psa

1. listopadu 2013 v 12:59 | Snapeova

Další ze starých drabblů. Tento byl napsán začátkem září minulého roku. Brzy tu bude také další recenze na úžasnou knihu, co jsem před pár dny četla a pak by se měla objevit druhá část páté kapitoly Záblesku štěstí. V těhto dnech taky usilovně píšu novou kapitolovku. Předpokládám, že by se tu mohla objevovat začátkem prosince. Dříve to raději slibovat nebudu, ještě uvidím :)
***
→Hlavní postavy: Severus Snape
→Přístupnost: pro všechny
→Období: 5.ročník
Zadaná slova: Snape, růžová, sopel


Severus Snape měl velmi špatný den a dával to patřičně znát. Prvňákům v první dnešní hodině Lektvarů vybuchlo hned několik kotlíků. Profesorův nový hábit byl díky tomu zničen a to měl štěstí, že mu nechytly i vlasy. Všichni ti malý nešťastníci si vysloužili trest s Filchem a každý další, kdo se ten den třeba jen špatně podíval, skončil stejně nepříjemně a samozřejmě odešel z hodiny i o pár bodů chudší.


Již zmiňovaný uzavíral procesí studentů odcházejících z poslední dnešní hodiny, když šel, stejně jako oni, na večeři. Všichni si tiše stěžovali na jeho dnešní chování a horu úkolů. Procházeli zrovna kolem brány na pozemky, když do haly vběhla ta růžová nádhera. Byla celá očouzená, pocuchaná, otrhaná a u nosu měla pořádný sopel. Skupina studentů se neudržela a hlasitě se rozesmála. Ani Snape se neubránil úsměvu, což byl pro studenty dvojitý svátek. Muž si toho však nevšímal a již s mnohem lepší náladou vkročil do Velké síně.

Drabble: Nezbedný kocour

14. října 2013 v 21:29 | Snapeova
Jedno ze starých, úplně prvotních Drabble. Tehdy jsem se ještě nezabývala pravidly, takže prosím omluvte, že nemá přesně sto slov :) Mimochodem, nevím jestli jste četli na facebooku, ale mám toho hrozně moc, takže dnes koneně přidávám aspoň to Drabble a ještě někdy v týdnu přidám další kapitolu Záblesku štěstí :)
***

→ Hlavní postavy: Hermiona Grangerová a Křivonožka
→ Přístupnost: pro všechny
Období: 3.ročník
→ Zadaná slova: skřipec, Křivonožka, plášť

Křivonožka byl stočený vedle postele své majitelky. Dívka najednou vyskočila z vyhřátých peřin rychlostí blesku. Zaspala, to se jí nestávalo. Běhala po již prázdné ložnici a sháněla své věci. Její kocour jí se zájmem sledoval. Hermiona už ani neměla čas na česání, a tak vzala skřipec a rychle si jím sepnula vlasy. Chyběl jí už jen plášť. Nemohla ho vůbec najít a přitom by přísahala, že ho večer nechávala na své židli. Pomalu, ale jistě začínala panikařit, když si všimla, že Křivonožka má pod sebou něco zmuchlaného. Díval se na ni pobaveným pohledem a vůbec ho z toho místa nemohla vyhnat. Když se jí to povedlo a dokonce unikla i jeho drápům, zjistila, že si ho pod sebe Křivonožka shrabal a teď je celý od zrzavých chlupů.
"Kdybych měla čas, asi bych ti udělala něco moc ošklivého," zamračila se káravě na kocoura a vyběhla z ložnice i s chlupatým pláštěm.

Drabble: Za chyby se platí

21. září 2013 v 13:49 | Snapeova
Hlavní postava: Albus Brumbál
→Přístupnost: pro všechny
Období: Harryho šestý rok v Bradavicích
Zadaná slova: hůlka, Fénix, lektvary
---
Brumbál hleděl z okna své pracovny na rozlehlé pozemky pod sebou. Byla zima a hloučky studentů se koulovali nebo stavěli sněhuláky. Takové Bradavice mu budou chybět. Víc než tuto místnost už z nich pak nikdy neuvidí. Povzdychl si a začal pochodovat po své pracovně, přičemž občas pohlédl na svou částečně zčernalou ruku. Nebylo nic, co mohlo jeho chybu zvrátit. Žádný Severusův zázračný lektvar, ani jeho milovaný fénix. Pohladil toho nádherného ušlechtilého ptáka po peří, a pak si s povzdechem sedl za svůj stůl a v rukách zamyšleně obracel svou bezovou hůlku. Ona s tou kletbou nesvede už vůbec nic. Brzy odsud odejde spolu se smrtí a bude doufat, že Harry vše zvládne. Věřil v toho chlapce, musel...

Drabble (Harry Potter)

14. září 2013 v 18:59 | Snapeova

Všechna drabble v tomto seznamu jsou hotová, budou postupně přidána a názvy se zde budou objevovat jako odkazy!!!


1. Velký objev Lenky Střelenky - hlavní postavy: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Ginny Weasley a Lenka Láskorádová
2. Snapeův den pod psa - hlavní postavy: Severus Snape
3. Nezbedný kocour - hlavní postavy: Hermiona Granger a Křivonožka
4. Za chyby se platí - hlavní postavy: Albus Brumbál
5. Vánoční Drabble - Malá pohroma - hlavní postavy: Ginny Weasley - Potter, její syn a Harry Potter
6. Vánoční Drabble - Laškující Tichošlápek - hlavní postavy: James Potter, Sirius Black a Lilly Evans - Potter
7. Vánoční Drabble - krásné překvapení - hlavní postavy:Lenka Láskorádová, Xeno Láskorád, trio a Ginny
8. Vánoční Drabble - Něco si přej - hlavní postavy: Eileen Prince-Lloydová - Snapeová, Severus Snape
9. Umbridgeová v těle mudly! - hlavní postavy: Claire
10. Výlet do strašidelného domu - hlavní postavy: Hermiona Granger, Oliver Wood a Ginny Weasley
11. vánoční drabble - Vánoce Dolores Umbridgeové - hlavní postavy: Dolores Umbridgeová
12. vánoční drabble - Vánoce smrtijedů - hlavní postavy: smrtijedi
13. Tripple drabble: Dracův podlý kousek - hlavní postavy: Severus Snape, Harry Potter a Draco Malfoy

 
 

Reklama