Leden 2017

Blog ke mně pořád patří

21. ledna 2017 v 12:59 | Snapeova |  Vykecávačka
Možná to vypadá jako, že tenhle blog to má již za sebou a dokonce i moje kamarádka pořád mluví o tom, že jsem s blogem skončila, ale není to pravda. Vlastně právě ona mě nakopla k tomu, abych to konečně rozsekla a něco sem napsala.

V mém životě se toho za poslední měsíce změnilo hodně. Našla jsem si přítele, přestěhovala se. Žiji teď dost jiný život než předtím. Také se připravuji na postup na vyšší pozici v práci, což vyžaduje učení se a v dohledné době si to taky vyžádá hodně mého času.

Před vánoci jsem myslela, že se zhroutím, bylo toho moc najednou a viděla jsem to pomalu černě, že nestihnu sehnat všechny dárky a napéct cukroví (byl pro někoho z vás letošní prosinec stejně děsivý?). Vše nakonec dopadlo vcelku dobře. Opět se mi ale nepovedlo překročit hranici padesáti přečtených knih za rok, zase jsem skončila někde těsně za čtyřicítkou, což zřejmě prostě bude můj standard. Jsou doby, kdy je na čtení času víc a také doby, kdy není skoro žádný, někdy není ani ta nálada. Teď se mi například knížky těžko vybírají a často mě zklamou, protože začínám mít pocit, že se to všechno moc opakuje a máloco mě překvapí a nadchne.

Každopádně, poslední knihy, co jsem četla právě v tom nejvíce hektickém období, tedy v prosinci jsem tak nějak nezvládla zpracovat do zamýšlených recenzí a nevím, jestli se mi to ještě povede, protože já potřebuju recenze psát, když mám vše čerstvě v hlavě. I to mě brzdilo v návratu na blog. Dokonce jsem opravdu začala přemýšlet, jestli se blogu ještě chci věnovat, ale přeci jen, myslím si, že v mnoha věcech jsem možná trochu jinde, ale blog ke mě pořád ještě patří a chci se pokusit ho dál vést, i když se na něj budu vracet méně často. Budou tu samozřejmě recenze, když na tom zapracuju a dám to nějak dohromady, nějaké ty fotky z výletů a další. Časem to možná budou i fotky, které nebudou jen o tom, co na nich je, ale třeba budou i vypadat jako pořádné fotky. Tím chci říct, že jsem si po vánocích nadělila vysněnou zrcadlovku a budu se s ní snažit naučit a proniknout konečně trochu do světa fotografie.
Jak to bude ohledně psaní nemám nejmenší tušení. Psala bych ráda, ale na to mám času příliš málo a mám pocit, že i ty nápady za moc nestojí, ale kdo ví, třeba se někdy zase něco podaří.

Nevím, jestli tady ještě potkám někoho ze starých návštěvníků, ale budu v to doufat a ať už jste starý nebo nový návštěvník, ráda bych vás na svém blogu uvítala v novém roce 2017. Snad to bude rok úspěšný, jak pro mě, tak pro vás.

*K úvodní fotce: Nedávno jsem od přítele dostala růže, jedna z nich byla moje vysněná modrá, takže její fotku jsem s radostí použila k novému článku :) .

Snapeova