Soutež o knihu Ve službách zla

8. května 2016 v 18:29 | Snapeova
Mám pro vás první soutěž v historii tohoto blogu. Velmi jsem se těšila na třetí detektivku s Cormoranem Strikem od Roberta Galbraitha (J. K. Rowling) a vím, že nejsem jediná. I dost z vás se na ni chystá, pokud ji již nemáte doma. Albatros Media tuto knihu do soutěže laskavě poskytlo a tak je ve hře jeden výtisk, kterým snad někomu z vás udělám radost.

Knihu budu výherci odesílat na vlastní náklady a do zahraničí to sice víc stojí, ale rozhodla jsem se, že soutěž otevřu i pro lidi ze Slovenska, pokud chtějí knihu vlastnit a číst v českém jazyce nebo ji případně darovat nějakému českému kamarádovi.

Možnost vyhrát má opravdu každý. Připravila jsem si pro vás několik otázek. Nejsou banální, ale ani příliš těžké. Ujišťuji vás, že vše se dá dohledat ať už na internetu nebo v knihách. Podmínkou není žádné lajkování facebooku a podobně, stačí pouze dle pokynů zaslat správné odpovědi.

Otázky:
1) Jak se jmenovala modelka, jejíž smrt Cormoran vyšetřoval v první detektivce (Volaní kukačky)?
2) Kde Strike přišel o část nohy?
3) Jak se jmenuje Cormoranův otec?
4) Která nakladatelství jsou pod křídly společnosti Albatros Media a.s.? - všechna vyjmenujte
5) Společnost se vyvinula z úplně původního Státního nakladatelství dětské knihy. V jakém roce Státní nakladatelství dětské knihy vzniklo?
6) Detektivní příběhy o Cormoranu Strikovi, které píše Robert Galbraith (Pseudonym J.K. Rowling), vydalo nakladatelství Plus. Které nakladatelství vydalo sérii o Harrym Potterovi?

-Odpovědi zasílejte na email: snapeova.blog.cz@seznam.cz
-Do předmětu napište: Soutěž-Ve službách zla
-V emailu uveďte své celé jméno, případně připište cokoli, co mi chcete říct a nakonec napište odpovědi na otázky.

Své emaily můžete odesílat od této chvíle až do 15. 5. 2016 23:59 h.


Třetí detektivka s Cormoranem Strikem vyšla u nakladatelství Plus 2. května.

Anotace: Třetí případ Cormorana Strika a jeho sympatické asistentky Robin přináší nejen ďábelsky rafinovanou zápletku s neočekávanými zvraty, ale také poutavý příběh o vztahu oblíbené dvojice vyšetřovatelů na křižovatce osobních i profesních životů. Představte si, že jednoho dne obdržíte balíček s useknutou ženskou nohou… I neohroženou Robin tento záhadný balík vyděsí k smrti. Strike s Robin se pustí do pátrání na vlastní pěst a ponoří se do temných a zvrácených světů tří podezřelých. Záhy však dojde k dalším hrůzným činům a Strikovi s Robin začne rychle docházet čas...

***

Za věnování knihy do soutěže děkuji společnosti Albatros Media. Jmenovitě děkuji Soně Svačinové.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 10. května 2016 v 19:45 | Reagovat

Jéé to je super :D Neviem, či sa tiež zapojím, keďže knihu mám, asi nechám možnosť iným :D I keď možno sa napokon zapojím a ak by som vyhrala, tiež urobím súťaž :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama