informační článek č. 6

30. srpna 2015 v 22:19 | Snapeova |  Oznámení
Zdravím, tentokrát to nebude o vašich přáních na povídky, protože prání jsem uzavřela do doby, než je všechny splním. Mám pocit, že nedávno se někdo v komentářích na povídky na přání ptal, takže tohle je taková odpověď, kterou už jsem psala v minulém info článku. Těch přání se nakupilo opravdu hodně a já na psaní moc času nemám.

V této době zase stojí krátké povídky na přání, protože ve volných chvílích na psaní se snažím dokončit povídku Sirius/Hermiona. Ta už je asi tak na 90% hotová. Bude mít o něco méně než deset kapitol, ale ještě ji musím vypilovat. Podle mé původní naivní představy už tady měla dávno být, ale nejspíš se tu začne objevovat buď někdy od září nebo od října. I tohle je povídka na přání, takže krom zadavatelky, kolik je tu potencionálních čtenářů? :D

Pak mi na email přes zprávu autorovi přišlel tento dotaz od Nikoly: Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jak nakonec skončí příběh "Pravda zrozená ze lži"? :)

Upřímně nevím, jak mám tuhle otázku chápat. Pokud se ti jen nedaří najít poslední kapitolu, jdi přímo do rubriky této povídky zde. Tam jsou veškeré kapitoly. Víc pomoci nemůžu.

A prosba na všechny. Pokud mi chcete napsat přes zprávu autorovi, napište mi tam i nějaký kontakt na vás. Protože pak opravdu jedinná možnost je, odpovědět vám přes článek.

Když už teda jsem v tom, chci se trošku omluvit spřáteleným stránkám. Doufám, že na mě ještě nikdo nezanevřel. Vím, že mi to vážně trvá, ale zase se můžete spolehnout, že když se k vám konečně dostanu, přečtu si a okomentuju vše za tu dobu, co mě zajímá. Není to o tom, že bych se k vám nutila, je to prostě o tom, že nic nestíhám, jak chci a ačkoli mám vaše články ráda, prostě k vám chodím málo, ale na jednu stranu doufám, že už jste na to zvyklí :D

A ještě jedna informace. 9. září odjíždím do Anglie a vracím se 13. září. Jak to bude s články dopředu neřeknu, ale občas bývají mezi články i týdenní pauzy, takže věřím, že se o mě nebudete bát :D. Každopádně, když vůbec odletím a když všechno vyjde, pak připravím nejspíš více než jeden článek právě o mém výletě do Anglie, tak se možná máte na co těšit :D Snad se tu po 13. září ještě setkáme :D

Věc, která by vás mohla potěšit. Na druhém blogu dělám soutěž o Knihu Bestiář Harryho Pottera. Zapojit se ještě můžete do 1. září. V dohledné době se zde objeví recenze na tuto knížku :). A pokud chcete zvýšit svou šanci na výhru, zapojte se do soutěže i zde u Veroniky, která pořádá stejnou soutěž ;)

Většina z vás ještě chodí do školy, takže přeji úspěšný vstup do nového školního roku. Těm ostatním příjemný vstup do měsíce září.

Pochlubte se, kde v Česku nebo zahraničí a jakým způsobem jste trávili léto nebo dovolenou? A chystáte se taky ještě někam do konce tohoto roku?

Jo a k tomu úvodnímu obrázku. V době premiéry HP 7 byla spuštěna aplikace na zjištění vašeho patrona. Teď už nějak není funkční, ale na internetu jsem test našla zde. Doufám, že je to fakt on. Tehdy mi vyšel jelen, ale těžko říct, jak moc jsem tehdy rozuměla té angličtině. Teď mi vyšla koza. Nejdřív se mi to moc nelíbilo, ale podle popisu to na mě celkem sedí, takže... asi se s ní smířím :D Pokud si uděláte test, napiště, jaký je váš patron. :)
Snapeova
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna Elizabeth Potter Anna Elizabeth Potter | E-mail | Web | 31. srpna 2015 v 19:49 | Reagovat

Pár Sirius a Hermiona?! Jasně! Je to jeden z mých nej párů! I když na něj píše povídky stršně moc málo lidí :/
Momentík...doufám že jsem si o ni nenapsala já :D Radši to jdu zkontrolovat :D

2 Anna Elizabeth Potter Anna Elizabeth Potter | E-mail | Web | 31. srpna 2015 v 19:51 | Reagovat

No jasně že jsem to já :DDDD Tak to se povedlo :DDD
Napsala jem to ještě pod starou přezdívkou :D

3 Casion Casion | Web | 31. srpna 2015 v 20:21 | Reagovat

Vďaka za tipy na súťaže :D A uži si ten výlet do Anglicka, hádam budete mať pekné počasie a všetko výde tak ako má :D

4 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 13. září 2015 v 13:11 | Reagovat

Na kapitolovku Sirius/Hermiona jsem doopravdy zvědavá :)

Vzhledem k tomu, že už je třináctého, tak je doufám, že sis to v Anglii užila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama