informační článek č. 5

31. května 2015 v 8:38 | Snapeova |  Oznámení
Od prosince jsem dostala další tři přání na povídky nebo drabble k napsání a níže se na ně můžete podívat.

23) *Vee*
Dobrá.. aby ses nenudila :D
A pro tentokrát bych chtěla.. co kdyby Harryho rodiče nezemřeli, měli k tomu další děti (dceru a syna = byli by 3 - jména nechám na tobě) a vlastně by žádnej Voldemort a smrtijedi nebyli.. a jeli by na návštěvu Siriuse, který by měl také manželku.. takže taková Harryho realita beze zla..
Dál to nechám na tobě :) kde se to bude odehrávat, kdy, kdo bude Siriova manželka.. nechám to plně v tvé moci :) snad je to pochopitelný :)
Budu se těšit. :3

24) ♥♥Veronika♥♥
Tak vzhledem k tomu, že od tý doby, co jsme každá za sebe, jsem si od tebe ještě nic nepřála, tak si teď přát budu. :) Chtěla bych tě poprosit celkem o tři drabble.
Pevní by bylo na téma "jaro" a slova: petrklíč, spánek, tlapa.
Druhý bych chtěla na téma naší povídky a třeba ze Samina snu něco a slova: vlasáč, kudrdlinka, kaštan.
A poslední třetí by bylo na téma "Kdybych byla mým psem, Filípkem" :D a slova: pelíšek, panička, chlupáč. :D

25) Ivette
Ahojky... můžu poprosit taky povídku? Našla sem tvůj web, a líbí se mi tvoje povídky..:) chtěla bych přímo já & Harry :) klidně nějakou hororovou :) téma nechám vymyslet na tobě :)
Ivette mi psala i na facebooku a tam jsme dohodly podrobnosti...

***
Chtěla bych vám oznámit, že v článku, kam si můžete o povídky psát jsem uzavřela komentáře. Dočasně uzavírám možnost si o povídku nebo drabble na přání napsat. Přesněji řečeno asi do doby, než dopíšu všechna přání, která tam jsou.
Nakupilo se toho hrozně moc. Nemám moc času a cítím se tím zavalena a ráda bych někdy taky psala něco jinýho než povídky na přání nebo i než celkově HP fanfiction, ale nemám moc prostoru na vlastní myšlenky, když se zabývám povídkami, které mnohdy nejsou můj šálek kávy a jsou pro mě spíš cvičením se, než aby mne opravdu naplňovaly.

V momentální době existuje 24 přání o která jste si napsaly. Dohromady 25, ale o té vyjímce, co píše autorka sama už jsem psala.

Osm z toho je kompletně splněných. Dvě kapitolové povídky a jedna jednorázovka jsou rozpracované. V co nejbližší době bych chtěla napsat všechny povídky na přání, ale jak říkám toho času moc není, takže si stejně ještě počkáte a pak možná znovu otevřu možnost přát si povídku, ale asi už nebudu přijímat vše a budu si vybírat.

Občas se bojím, jestli kvůli některým těm zvláštním přáním nebudu považována za nekvalitního autora, i přes to, že se mnohdy nesmysly snažím dostat do co nejvíc věrohodné podoby a neoriginálním nápadům dodat nějakou originalitu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L. L. | Web | 31. května 2015 v 11:18 | Reagovat

máš to tu krásný

2 Ta mrtvá Ta mrtvá | Web | 31. května 2015 v 20:36 | Reagovat

Pěkný layout :)

3 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 3. června 2015 v 22:11 | Reagovat

Ta první zní hodně dobře :) Určitě to časem všechno zvládneš :) Těším se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama