Nečekaně divoká noc

12. února 2015 v 11:29 | Snapeova |  Krátké povídky (Harry Potter)
Krátká povídka na přání. Úplně poslední ze starých zásob, co jsem ještě nestihla přidat. Téma femslashe s Bellatrix a Ginny mi zadala jedna má kamarádka a tak jsem se o něco pokusila i když jsem se u téhle povídky v jednu chvíli dost zasekla. Ale myslím, že nedopadla tak špatně :D Přeji příjemné čtení.
Rating 12+
***Byl teplý podvečer a Ginny čekala na svého manžela před jejich domem. Harry se objevil za pár vteřin, objal se s ní a políbil jí.
"Přichystala jsem nám hezkou večeři, a pak bychom mohli jít do ložnice," zašeptala mu s úsměvem. "Broučku jsi moc hodná, ale jedl jsem cestou. Musím jít spát, mám toho zítra zase hodně," zívl Potter a pustil jí.
"Takže ty na mě budeš jednoduše dál kašlat?" probodla rusovláska naštvaným pohledem muže před sebou.
"Zlato, mám moc práce. Copak to nechápeš?" povzdechl si oslovený.
"Ty máš moc práce už tři měsíce. Nejsme chudí, tak proč si toho pořád bereš tolik? Chci, abys byl taky někdy se mnou. To už tě vůbec nepřitahuju? Už mě nemáš rád?" ječela.

Harry jen mávl rukou a odešel do domu, už na to neměl sílu. Tento týden ho za jeho pracovitost sjela již potřetí. Jednoduše v tom nechtěl své kolegy nechat. Musela přece vědět, že jí miluje a bude se jí věnovat hned, jak to zas bude možné. Jeho žena to však očividně nemohla pochopit. Asi už její trpělovost a chápavost pokoušel příliš dlouho.

Ginny si to rázovala zahradou, směrem do sadu, kde se chtěla projít. Přímo před ní se však vynořila osoba, kterou by tu ani ve snu nečekala. Byla to Bellatrix Lestrangeová, která přežila ve velké válce a od té doby už pět let unikala Bystrozorům. Zdálo se ovšem, že se snažila svým způsobem sekat latinu. Nenacházela se žádná zmučená ani mrtvá těla, která by mohla být její prací. Možná našla jiný smysl života anebo už dávno někde hnila její mrtvola, to nikdo nevěděl. Teprve nyní si mohla Ginny Weasleyová, jako jediná být jistá tím, že tahle děsivá ženská je naživu. V první chvíli úplně ztuhla děsem a byla si jistá, že její dny jsou sečteny, pak se v duchu okřikla: 'Ginny sakra, seber se! nejsi žádná bábovka!'

"Čau Weasleyová, nebo už snad Potterová?" pozvedla Bella s úšklebkem obočí.
"Zatím Weasleyová, co chceš?" zavrčela zrzka a nelíbila se jí jistě úmyslná narážka na to, že si jí Harry ještě nevzal.
"Myslela jsem si to, umí tě ten hlupák vůbec ocenit?" usmála se tmavovlasá žena vševědoucně, načež se Ginny zamračila: "Co je ti do toho, jestli jsi přišla jen otravovat, tak se ztrať a nech mě na pokoji," couvla od ní a hodlala pokračovat ve své cestě.
"No ano, jistě, že něco chci, pomoct ti," uculila se Bellatrix.
"Pomoct? Mně? Leda tak do hrobu, co?" zasmála se rusovláska.
"Ne, to už je snad za námi. Není to třeba, i když, pokud neuděláš, co chci, dalo by se o tom přemýšlet. Já si ale myslím, že to nebude problém, když ti chci pomoct. Chtěla bych, aby ses konečně cítila uspokojená a nemusela jen čekat na toho idiota. Evidentně nedokáže ocenit tvou přitažlivost," zašeptala Bella a naklonila se při tom k ženě naproti sobě. Weasleyová na ní nevěřícně zírala. "Vždycky jsi byla úchylná," odfrkla si opovržlivě a chtěla zas odejít.
"Bude se ti to líbit a myslím si, že nemáš moc na výběr. Jak jsem řekla, když to nezkusíš, udělám to za prvé násilím, za druhé si s tebou budu hrát tak dlouho než mě to omrzí a za třetí můžeš skončit i mezi kamarády na hřbitově, ale to by byla vážně škoda. Pokud přijmeš, normálně se ráno vrátíš domů," usmála se na ní sladce.

Ginny vytáhla hůlku a už se napřáhla ke kouzlu. "Ale zlato, věř mi, že takhle to nechceš. Jsem si totiž jistá, že máš něco, co bys tomu blbounovi s brejličkama nechtěla upřít," zakroužila prstem po jejím břiše, které zatím nevykazovalo žádné známky těhotenství, ale zdálo se, že Bella měla pravdu.
"Jak to víš?" vyhrkla zrzka.
"Ne nadarmo jsem byla jedním z nejlepších špehů Pána zla," zazubila se na ní.
"Hádám, že opravdu nemám na výběr," zašeptala Weasleyová sklesle.

Bella se zazubila a nabídla jí ruku. Ginny jí zoufale přijala a přemístily se nejspíš do domu, který Lestrangeová obývá. Nedalo se říct, že by tam měla naklizeno, ale bylo tam čisto, což rusovláska nečekala. Byl to spíš menší a trochu tmavý byt.
"Potřebuješ něco?" poukázala černovlásá žena na kuchyň, zjišťujíc tak, jestli její návštěva netrpí žízní nebo hladem.

"Hm, ne, takže jak to bude?" otázala se nervózně druhá žena, která většinou bývala dost vyrovnaná a nad věcí, jen poslední dny s tím měla problém a Bella to ještě zhoršovala tím, co chtěla s Ginny dělat.
"Bude to tak, jak budeš chtít," zašeptala jí Bellatrix sladce do ucha a políbila ji na krk. Zrzka se zachvěla a cukla sebou.
"Nežinýruj se kotě, nemáš důvod," zasmála se Lestrangeová.
"Drž už klapačku a neříkej mi kotě," vyjela na ní Weasleyová a černovláska jí v tu chvíli narazila na zeď. Líbilo se jí, jak jí druhá žena zírala do očí se směsicí strachu a vzdoru. Možná zahlédla i zvědavost.

Ginny se chtěla z jejího sevření vymanit, ale zrovna v tu chvíli Lestrangeová zaútočila polibkem. Byl drsný a vášnivý. Weasleyová se nejdříve odmítala zapojit, ale věděla, že nemá na výběr, a tak se nakonec podvolila, snažíc se však Bellu brzdit. Rozhodně se jí nepřizpůsobila. Čím víc se zrzka snažila odporovat, tím víc to starší ženu bavilo. Když už byla Bellatrix spokojená s polibky, neváhala a začala Ginny svlékat. Ta se tomu nejdřív trochu bránila, zdajíc se být dost znechucená z představy, že by měla stejně tak svlékat Bellatrix a dotýkat se jí. Stačil jeden malý Cruciatus, aby to dítěti ještě neublížilo a jak hned byla Ginny poslušná.

Ve chvilce před sebou vzájemně stály naprosto nahé. Bellatrix, jenž měla pro Ginny skoro nečekaně zachovalé a i poměrně pevné tělo, tudíž rusovlásku pohled na ní vlastně ani moc neznechutil, sjížděla Weasleyovou pohledem od hlavy až k patě. Ta z toho byla velice nesvá, cítila se hrozně. Byla odhalená a vydána na milost a nemilost. Už ani to oblečení jí nemohlo chránit. Lestrangeová přitiskla zrzku k sobě a zajela jí rukou mezi nohy. Vytrvale ji dráždila, dokud nezačala vlhnout vzrušením a poddávat se jí.

Ginny se ráno probudila vedle Bellatrix. Tiše se zvedla, posbírala své oblečení a oblékala se. Bella otevřela jedno oko. "Nezapomeň zas přijít, až po mě zatoužíš," uculila se.
"Tvoje sebevědomí bych chtěla mít," zavrčela zrzka a kvapem odtamtud odešla, aby stihla Harrymu připravit snídani, než odejde do práce.

"Ahoj lásko, ty jsi nespala?" políbil jí Harry na krk, když mu smažila slaninu.
"Ne, byla jsem celou noc venku," odsekla trochu.
"Omlouvám se, vážně. Vydrž ještě pár dní, pak si budu moct vzít dovolenou," hladil jí a ona trochu pookřála. Už nic neříkala, jen mu dala snídani a pozorovala ho, jak jí. Když ho z domu vyprovázela pohledem, vzpomínala na vše, co se stalo v noci. Vážně si musela jít lehnout, moc toho nenaspala. Noc to byla opravdu divoká. Nikdy by jí nenapadlo, že na něco takového bude vzpomínat z malinkaté části i ráda, ale stejně tak by jí nenapadlo, že při sexu bude Bellatrix myslet i na ni a nepojme to pouze jako její mučení. Evidentně po Ginny již dlouho toužila a snažila se dosáhnout toho, aby k tomu samému došlo i z druhé strany. Nejdřív Ginny hodlala ten sex prostě přetrpět, avšak nakonec si ho i celkem užívala, za což se dost styděla. Ovšem stejně jí to nezabránilo uvažovat o tom, že se tam možná ještě někdy v budoucnu vrátí.
---
Za korekturu děkuji ♥♥Veronice♥♥
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 13. února 2015 v 10:10 | Reagovat

Veľmi zaujímavé a originálne, predstava, že práve tieto dve sú spolu je naozaj zaujímavá :D Inak samozrejme pekne napísané :-)

2 Adís Eliadora Adís Eliadora | E-mail | Web | 13. února 2015 v 22:09 | Reagovat

Možná tento pár neznám, ale je to hezky napsané! ^^ :D :) A krásný blog! :)

3 Bellatrix Bellatrix | 14. února 2015 v 8:13 | Reagovat

Ta tohle se mi vážně líbilo :-D  8-)  :-x  :D

4 Nancy Nancy | Web | 18. února 2015 v 16:37 | Reagovat

Nevěděla jsem, co od toho čekat, ale celkem se mi to líbilo :)

5 Kdokoliv Kdokoliv | 15. března 2015 v 10:36 | Reagovat

No, já nevim, mně to přijde nechutný...! :-(  :-?  :-!  :-|

6 Perwett Perwett | Web | 16. března 2015 v 16:26 | Reagovat

To je příšerný :D tvoje kamarádka má opravdu zvláštní choutky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama