Shrnutí roku 2014

7. ledna 2015 v 8:29 | Snapeova |  Vykecávačka
Řekla jsem si, že i pro lepší přehled a případně připomenutí něčeho, co jste nečetli, ale mohlo by vás to zajímat, udělám tento článek. Navíc uvidíte jak (ne)pracovitá jsem byla.
***
Uveřejnila jsem celkem osm krátkých HP povídek a přiznám se, že letos z toho byly napsané jen čtyři. Díky starým zásobám jsem se flákala, i když maturita a další věci je snad dobrý důvod :D

Tady je seznam těchto povídek od nejdříve přidané po nejnovější:
Pravá láska nikdy neumírá - postavy: Mladý Brumbál, jeho bratr a Grindelwald (slash)

Odměna pro Severuse - Postavy: Severus Snape, Lucius Malfoy (slash)

Ranní překvapení - Postavy: Draco Malfoy, Hermiona Grangerová

Dobby radí s láskou - Postavy: Dobby, Lenka Láskorádová, Neville Longbottom

Hořko - sladká překvapení - Postavy: Ginny Weasleyová, Harry Potter, Draco Malfoy, Hermiona Grangerová, Parvati Patilová

Můj alternativní konec Harryho Pottera - Postavy: Harry Potter, Hermiona Grangerová, Severus Snape, Draco Malfoy, Voldemort (na tři části)

Zlo v patách - Postavy: Lily Evansová, James Potter + zbytek Pobertů, Filch a jeho kočka

První setkání - Postavy: Nymfadora Tonksová, Remus Lupin, Sirius Black

*
První kapitolu jsem přidala sice těsně před koncem roku 2013, ale jinak celá HP kapitolová povídka Zrada zrozená ze lži patří do minulého roku, kdy jste se s ní mohli velmi pravidelně setkávat. Dopřidána byla v září. (Hlavní postavy: mladý Lucius Malfoy a Jennifer Carterová - Autorská postava)

V minulém roce se mi nepovedlo dokončit žádnou další kapitolovku, ale v prosinci jsem jednu rozepsala, tak kolem jara by se snad mohla začít objevovat na blogu, což neslibuju, ale sama v to doufám.

Ohledně vlastních příběhů, které by byly dost dlouhé, aby z nich byly kapitolové je to zatím na nule. Nápady sice jsou, ale zatím nic, co bych dost dotáhla, abych vůbec začla psát, tak možná v tomto novém roce, uvidíme, jestli se něco povede.

*
Přidala jsem tedy akorát 4 krátké vlastní příběhy a všechny mě vlastně napadly vždy na aktuální téma týdne. Opět jsou od nejstaršího po nejnovější:

*
Další věc jsou drabble, těch nepíšu až tak moc, takže HP jsem tento rok přidala jen dvě a to ty vánoční:U vlastních drabble je počet o dvě vyšší. Dvě z nich jsou taktéž vánoční:

*
Moje poslední tvorba jsou recenze knih. Těch jsem v tomto roce přidala 20 a to na tyto knihy:

*
Co až tak nepatří do celé této tvorby, jsou dva fotografické články. Jeden je z několika dní v Maďarsku. Ten druhý zachycuje přírodu ve dnech prosincové ledovky, která zasáhla skoro celou zemi.

Také jsem napsala článek o sociální fóbii, která je jedním z mých problémů. Tento článek se dostal i na hlavní stranu blog.cz a získal tak hodně zajímavých ohlasů od nejrůznějších lidí.

V lednu jsem vás seznámila i s tím, jaké všechny knihy jsem přečetla v roce 2013, tento měsíc tu bude stejný článek, který se bude zabývat přečtenými knihami v roce 2014.

Doufám, že rok 2015 bude produktivnější a celá tvorba bude kvalitnější, ale uvidíme jak moc budu mít času a produktivních chvilek :D

Které povídky nebo recenze z minulého roku vás zaujaly nejvíce a co byste si rádi přečetli v tomto roce? Máte nějaké názory nebo přípomínky, které byste mi rádi sdělili?

A samozřejmě nezapomeňte, že si můžete cokoliv přát, nebo se na cokoliv zeptat, jen počítejte s tím, že povídek na přání mám v tuto chvíli zadaných hodně, takže i když na tom budu pracovat, potrvá to :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 7. ledna 2015 v 10:57 | Reagovat

Už sa teším na ďalšie tvoje poviedky, pretože tie v minulom roku sa čítali veľmi dobre rovnako ako tvoje vydarené a zaujímavé recenzie :-) Máme podobný čitateľský vkus :-)

2 Casion Casion | Web | 7. ledna 2015 v 10:57 | Reagovat

Už sa teším na ďalšie tvoje poviedky, pretože tie v minulom roku sa čítali veľmi dobre rovnako ako tvoje vydarené a zaujímavé recenzie :-) Máme podobný čitateľský vkus :-)

3 Ettelwen Ettelwen | Web | 7. ledna 2015 v 20:46 | Reagovat

Ale i přes tu maturitu jsi toho stihla celkem hodně, jen tak dál :)

4 Kačíí Kačíí | Web | 10. ledna 2015 v 12:28 | Reagovat

páni, tak jsem zjistila že většinu tvých článků jsem četla, páni:OO
Moc se mi líbilo to drabble, u toho jsem se musela smát!:DD i když mě se líbilo všechno na tvém blogu:)

5 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 10. ledna 2015 v 23:14 | Reagovat

Nechápu, že se ti tohle chtělo udělat :D

Tak úplně nejvíc se mi líbila Zrada zrozená ze lži a co se týká recenze tak fakt nevím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama