Březen 2014

Pravda zrozená ze lži → 10. Narozeniny

24. března 2014 v 18:59 | Snapeova |  Pravda zrozená ze lži
Máme tady již desátou kapitolu, což znamená, že se pohybujeme už blízko půlce celé povídky. :) Krátká není, tak doufám, že délka vám bude vyhovovat a je to taková kapitola, kde se toho až tak moc neděje, ale děj a postavy se nám vyvíjí pořád dál, tak pozorujte a přemýšlejte dál o tom, jak to asi všechno je a co se z toho vyklube.

Recenze →E. L. James: Padesát odstínů svobody

21. března 2014 v 20:59 | Snapeova |  Knižní recenze
Autor: E. L. James
Název: Padesát odstínů svobody
Originál: Fifty Shades Freed
Počet stran: 656
Vydáno: září 2013
Nakladatelství: XYZ
Překlad: Zdenka Lišková
Série: Padesát odstínů šedi
Díl: 3
Mé celkové hodnocení: 60%
Oficiální anotace: Ve chvíli, kdy se Anastasia Steeleová poprvé setkala s mladým úspěšným podnikatelem Christianem Greyem, netušila, jak moc se jí změní život… Ana od počátku věděla, že vztah s jejím Stínem nebude procházka růžovou zahradou. Musí se naučit sdílet s Christianem jeho styl života, který jí nikdy nebyl vlastní, aniž by ztratila sama sebe, svou vlastní integritu a nezávislost; Christian musí na oplátku překonat svou posedlost kontrolou a vypořádat se se svými vnitřními démony. Nyní, když jsou konečně spolu, prožívají nekonečnou lásku, vášeň, vzájemnou blízkost a otvírá se před nimi svět nekonečných možností. Zdá se, že mají všechno. Pak ale zasáhne osud a před Anou vyvstávají její nejhorší noční můry…

Pravda zrozená ze lži → 9. Změna v hodného chlapce?

15. března 2014 v 12:39 | Snapeova |  Pravda zrozená ze lži
Jak víte, časově jsem na tom teď špatně. Píšu totiž maturitní práci a musím jí odevzdat co nejdřív a taky se dost píší písemky a jsme zkoušený, nám se známky uzavírají už v dubnu, takže je to honička. Nestíhám tudíž psát povídky na přání a nic jiného nového, ale to zas rozjedu po maturitě. Zatím přidávám recenze, to sem tam nějakou stihnu napsat, když přečtu něco, u čeho se chci podělit o názor a povídky mám naštěstí v zásobě a snažím se taky pravidelně přidávat tuto kapitolovku, takže do června to nějak snad vydržíme :) Hlavně vy se mnou, protože ani nestíhám navštěvovat vaše blogy, pokusím se to stihnout dnes nebo zítra. Teď už tedy devátá kapitola. Jsem ráda, že povídku čtete a komentujete, moc vám za to děkuji :) Po této povídce jsou v plánu další dvě kapitolovky se Severusem, protože jsou na přání, tak na těch budu pracovat od června, možná chvilkama i v květnu, to se uvidí. Užijte si čtení.

Ranní překvapení

11. března 2014 v 12:19 | Snapeova |  Krátké povídky (Harry Potter)
Dnes sem místo recenze mezi kapitoly dám jednorázovku. Je to jen taková kratičká, trochu žhavá Dramione scéna. Pro jistotu říkám, že je to přístupno starším dvanácti let. Snad se vám to bude trochu líbit, do konce týdne přidám novou kapitolu k povídce ;)

Pravda zrozená ze lži → 8. Školní trest a polibek

4. března 2014 v 17:19 | Snapeova |  Pravda zrozená ze lži
Ahoj, opravdu nestíhám, jsem na tom špatně, březen je totálně zazděný, budu ráda, když vám sem aspoň něco dám z počítače a možná zvládnu napsat jednu recenzi o víkendu. Mějte se mnou teď prosím trpělivost a myslím tím hlavně mé spřátelené stránky, ono to do června moc lepší nebude, ale stejně se pokusím to aspoň v dubnu trochu dohnat. Teď už k povídce. Děkuji vám za všechny skvělé komentáře u předchozí kapitoly, teď mám pro vás osmou a z těch všech přidaných je zatím nejdelší, takže doufám, že si to užijete a bude se vám líbit :)